Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most lettem 9. -es egy gimiben...

Most lettem 9. -es egy gimiben de nem tetszik a hely (nem voltam eléggé tisztában azzal hogy gimibe fogok járni és hogy az mennyi tanulással jár plusz hogy kolis vagyok és nem szeretek messze lenni az otthonomtól) Ár tudok még iratkozni máshová?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy át tudok még iratkozni máshová így egy hónappal az iskolakezdés után?

2016. okt. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Félévkor vagy évvégén tudsz, de csak olyan iskolába, ahol (az igazgató szerint) van hely, ha a feltételeknek (átlag, szintmérő vizsgák) megfelelsz.
2016. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első rosszul tudja. Bármikor felkereshetitek a szülőddel egy másik iskola igazgatóját, és ha az beleegyezik, hogy átvesz, akkor kész is a dolog: ad egy befogadó nyilatkozatot, amit bemutatsz a jelenlegi iskoládban.
2016. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármikor át lehet iratkozni, ha fogad a kiszemelt iskola.
2016. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2016. okt. 7. 10:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy gyors kérdésem: Ha a szüleim elváltak és anyám németben van apám meg különféle okok miatt nem tud segíteni akkor kivel menjek el a 23 éves báttyámmal?
2016. okt. 7. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Törvényes képviselő kell hozzá, tehát szülő.
2016. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha a szülő ír egy meghatalmazást akkor a báttyám is lehet a törvényes képviselő úgy tudom vagy rosszul tudom?
2016. okt. 7. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
aZ ISkolában kérdezd meg szerintem
2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!