Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az miért van ha kedves és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van ha kedves és jófej vagyok a másikkal erre ő full flegma és bunkó, majd megunom ezt a stílusát és én is beflegmulok akkor utána már tud ő is kedvesen és normálisan írni? Ez miért van?!

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő hogyha valakivel próbálok ismerkedni full közömbös.. Flegma.. Egy jó ideig próbálkozom.. De engem is felidegesít ez a stílus.. Majd én is átveszem ezt a flegma és közömbös.. bunkó stílust.. na és utána már tud normálisan írni... Ez miért?!

24/F - légyszi írjatok kort és nemet



2021. máj. 21. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de érdemes vele foglalkozni? Az ilyet ott kell hagyni szó nélkül.
2021. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24 évesen mit keresel a tini kategóriában? Ha meg hozzád képest kislányokkal ismerkedsz, ne csodálkozz, ha úgy is viselkednek.
2021. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányként sajnos én is ezt csinálom. Nálam az az oka, hogy egyrészt az elején még nem érdekel olyan szinten a másik mint általában én őt,kicsit több kell ahhoz hogy kötődni kezdjek hozzá. A másik meg hogy ha azt látom hogy kevésbé érdeklődik, elkezd flegmább lenni,ignorál akkor ezen stresszelek hogy mi lehet és emiatt is egyre jobban érdekel az egész dolog

Amúgy én meg azt tapasztaltam hogy a fiúk az elején nagyon próbálkoznak,sokat írnak de aztán meg egyre kevésbé érdeklem már főleg ha össze is jöttünk. Nem tudom,onnantól már nem elég érdekes a lány vagy ha már megszereztétek nem próbálkoztok nagyon? Vagy mi lehet az oka,mert én meg ezt nem értem:D

2021. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!