Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin / találkozáskor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin / találkozáskor ez milyen? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Csak úgy szórakozásból elkezdtünk az ivásról beszélni, és megkérdezte a pasi, hogy nincs e kedvem felmenni hozzá iszogatni (piálni), én meg csak rávágtam, hogy "persze, why not". Ti mit gondoltok erről? Csak ágyba akar vinni? Vagy hasonló? Vagy tényleg csak iszogatunk és kész, nem lesz semmi?

Én 19 éves lány vagyok, mellesleg szűz, ő meg 20 éves (és hát a menőbbik fajta szerintem). Nem vagyok az olyan típus aki egyből belemenne az ilyenekbe, de ő mondjuk eléggé az esetem (és már jó lenne elveszíteni is). Még nem találkoztunk, csak párszor irogattunk (tinderen), de nem egy bunkó parasztnak tűnik, normális szerintem. Szóval ti mit gondoltok erről? Mire számítsak? Vagy hogy viselkedjek egy ilyenen egyáltalán? (Ugyanis első talinál nem épp piálni szoktam a pasival meg felmenni hozzá, szóval ez azért valamennyire fura / új lesz.) Csak hagyjam, hogy legyen ami lesz (piáljak meg stb ami jön...)? Vagy azért legyek inkább visszafogottabb?



2021. jún. 6. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk hogy vajon mit akar? 😅 ettől függetlenül el tudom képzelni a szándékait. De mondjuk az se semmi, hogy pár írogatás után már mennél is fel hozzá.
2021. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első tali, és máris lakásra mész, plusz még a piálásban is benne vagy? Szerencsés gyerek, könnyű dolga van veled.
2021. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát ebből nem könnyű kitalálni, hogy mit akar...
2021. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire könnyen belementél, gondolhatja azt, hogy te is csak ezt szeretnéd. Elvégre, aki komoly kapcsolatot szeretne, az nem megy fel az első randi lakásra. Egy biztos, a legtöbb fiú kihasználná ezt a lehetőséget. Azért vigyázz magadra!
2021. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
I csak don't tudom that miert must neked speak half-angolul.
2021. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök veszélyes. Csak azt hiszed hogy ismered. Legyél észnél és ne dobd oda magad az első sggfejnek.
2021. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Igy szoktak a megeroszakolos sztorik kezdodni.. az italodba is tehet barmit es egy oreg foszernak odaad o meg a csali

eloszor nyilvanos helyen kell talalkozni es idegen kocsijaba se ulunk be egybol nemhogy a lakasaba. A szuzesseg is plusz riziko van akik arra vadasznak.


Jo, tegyuk fel hogy nem egy kamu pszichopata es nem is strici

Ha ilyen konnyen adod magad nem fog megbecsulni ha szeretned vele hosszabb tavon akkor hagyd hogy udvaroljon es fokozatosan haladjatok.

2021. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát én nem tudom miért kell csóró lányt egyből kikialtani mindennek.


Igen, kicsit naiv tud lenni az ember, főleg ha már vágyna egy normális kapcsolatra. Szóval ilyenkor ott kell lenni fejben, hogy ne legyen naiv az ember se felelotlen, es ne akarjon olyat belekepzelni valakibe/valamilyen szituba ami nem (biztos hogy) valós.


Az én tanácsom az, hogy nyílt lapokkal kommunikalj. Mindenképp egy nyilvános helyen talizzatok, de ha utána valami nyugodtabb helyre vágysz, felmehetsz hozzá.

Elmondhatod neki, hogy attól még szeretnéd ha nem értené félre. Lássuk be, érthető ha egy nőnek atfut az agyán, hogy valakinek elég konkrét szándékai vannak. De ez még önmagában nem bűn, ha emellé nem társul mellébeszed.

Ha a megjegyzesedre bunkón reagál, máris tett neked egy szivesseget..

Ott persze még kiderülhet, hogy csak azt hitte keretted magad, es beprobalkozik, de azért még sanszosan érteni fog a nemből, es utána fogod magad és elsetalsz.


Én egyszer jártam így, aranyos volt a srác, mondta hogy menjek fel hozzá ha van kedvem, inni egy bambit. Előtte írtam a noveremnek h hova megyek es kivel. A sracnak is mondtam, röhögte hogy egy szexuális ragadozonak hiszem :D Végül ott mar csak 3 százalékos sört ittunk a konyhában(!), reggel 4ig beszélgettünk és tok jol éreztük magunkat. Aztán hazakisert, 1.5 évig voltunk együtt.


Szóval legyél óvatos, de kommunikalj. Abban egyet értek, hogy ha valóban van bármi potenciál egy kapcsolatra, nem azon múlik, hogy felmesz e hozzá. Bízz a megerzeseidben :)

2021. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Eleinte próbáltam védeni a fiatal lányokat az ilyenektől, mert empatikus voltam és jót akartam nekik de mivel minden alkalommal elhordtak irigynek, meg szánalmas hülyegyereknek, ezért ma már leszarom. Ha valaki qrválkodni akar, első randin cumizni és szétba*zatni magát egy idegennel, akkor áldásom rá. Az emberek, akik engem szánalmas gyökérnek neveznek, ők is tudják legbelül, hogy ez így nem helyes, de így, hogy engem lehordanak, legalább önigazolást nyerhetnek, hogy semmi baj nincs azzal, amit csinálnak. Pedig nagyon jól tudja mindenki, hogy van...
2021. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég durván fejezed ki magad, de igazad van. Olyan mintha az alapvető önvédelmi ösztönök hiányoznának. Vadidegen a tinderről, azt mond amit akar. Legnagyobb eséllyel csak egy könnyű numerát akar, leitatja a lányt, aki ebbe könnyen belemegy, utána egy életen át bánja hogy így vesztette el a szüzességét. De ez még hagyján. Ennél sokkal cifrább dolgok is történhetnek egy vadidegen lakásában.

Annak az esélye hogy a fiú a lakásán a nőt leitatva csak beszélgetni, udvarolni szeretne, meglehetősen elenyésző. Ha ilyen szandékai lennének, nem a lakására invitálna a nőt. Jó idő van, nyitva vannak a teraszok, annyi mindent lehet csinálni.

Jó lenne ha ilyen helyzetekre is felkészítené a gyerekeket a szülő meg az iskola mert nagyon durva hogy valaki 19 évesen ennyire naiv, és hány ilyen van.

2021. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!