Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk az első randin/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk az első randin/találkozáson? (lány hívja el a fiút)

Figyelt kérdés

Na szóval, el szeretném én hívni a srácot, de nem csak egy kajálásra/sétálásra, hanem egy picit élménydúsabb programot szeretnék. Úgy értem amit biztos, hogy ő sem fog unni, ahol jobban közelebb kerülhetünk mint csak egy egyszerű ebédelésnél.


Persze benne van a pakliban, hogy előtte/utána kajálunk csak olyat szeretnék, ami több időt vesz igénybe, szóval nem csak pár órás.


Pestiek vagyunk, 17 évesek


Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek



2018. okt. 14. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy barátok vagyunk, egy suliba járunk és minden nap beszélünk, szóval azért ismerjük már valamennyire ismerjük egymást
2018. okt. 14. 12:02
 2/5 anonim válasza:
28%

Nem tudom, mit szerettek, ezért így elég nehéz, de remélem tetszeni fog valamelyik ötletem:

-Felmenni a Várba

-Állatkert

-Szabadulószoba

-Séta/Bringóhintó/Piknik? a Margit-szigeten

-MondoCon (csak ha animések vagytok)

-Kirándulni a hegyekben

-Korizni (a Jégpalota szinte mindig nyitva van)

Sok sikert!

2018. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Basszatok
2018. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ünneprontó leszek. Megéri neked, hogy benne van a pakliban, hogy elveszíthetsz egy barátot? Szerinted ő is szeretne többet tőled? Egyébként még soha nem voltatok sehol kettesben?
2018. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, még nem voltunk.

És igazából nem úgy vagyunk barátok, hanem már az elejétől úgy beszélünk, hogy bejön a másik.

És burkoltan volt már hogy szobajött ez és nekem az jött le, hogy fél.


Nyilván lehet hogy nem is jövök be neki, de akkor meg legalább nem húzzuk tovább ezt az egészet. Mert már elég régóta bentragadtuk abba a helyzetbe hogy tudjuk hogy bejövünk a másiknak, de még sincs semmi előre lépés.

2018. okt. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!