Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elmondanátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok egy tinderes fiúnak?

Figyelt kérdés
Lányok egy tali előtt (ami valószínűleg dugással végződne, mert iszogatnátok és felmennétek hozzá, így volt megbeszélve) elmondanátok egy tinderes fiúnak (aki 20 éves és dugni akar) hogy szűzek vagytok (19 évesen de már elveszítenétek és jó lenne vele)? Vagy ezt hülyeség elmondani mert egyből lelépne?

2021. jún. 7. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel lesz egy kis vérzés, ha elveszíted, így észre fogja venni.
2021. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2021. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyenkor tudnék eret vágni.

Egy lány egy idegennel akivel csak össze járna néha, neki adja oda szüzességét.

Nekem meg mindennél többet jelentene, ha egyszer egy lány velem vesztené el. Soha többé nem is engedném el.

De hogy ma már mindenkinek minden mindegy csak dugjon. Ilyenkor érzem azt, hogy én nem akarok egy ilyen világban élni.

Ezért is állok le néha-néha a gyakorival, mert tényleg szinte az összes kerdés erről szól és ez szerintem elég depresszíven hat egy normális emberre.

Bár itt legalább egy 19 évesről van szó és nem 12-14 évesekről

2021. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos maximálisan egyetértek a 3assal 😞

(20F)

2021. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Tinderes fiúval elveszíteni nagyon szép.

Kicsit sem érzed magad idiótának?

2021. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Mindenki azt csinál a testével amit akar, de tinderes fiúval csak digiugiból elveszteni szerintem elég gáz. Ha komolyabb kapcsolatot keresek, hidd el lesz olyan fiú aki értékeli benned, hogy szűz vagy, a te korodban nem sokan azok.
2021. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

#6

Mint pl én is értékelném. Nem tudom elmondani, hogy miért, de nekem tényleg nagyon sokat jelentene, ha egyszer úgy alakulna a dolog egy lánnyal. Elhagyni fix, hogy nem is tudnám. Még a rosszabb kapcsolatokban sem szakítok, nagyon hűséges típus vagyok, ha szerelemes vagyok. Túlzottan is...

Kapcsolaton kívűl semmit nem akarok egy lánytól, alkalmi szóba sem jöhet.

Tényleg amúgy nem tudom miért, de ez az egyik legnagyobb vágyam. Ha egyszer ilyen alakulna én vele akarnék maradni, ha persze megtűr maga mellett egy életen át :) Néha nehéz velem, nem igazán tudok komoly maradni, folyton hülyéskedek, ha egy pillanatra is komolynak kellene lennem egyből eszembe jut egy vicc vagy valami.


Na mindegy.


#4 köszi az egyetértést


(#3)

2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
3: szóval te már voltál több nővel is, de azért a lánytól elvárnád, hogy neked adja a szüzességét és maradjon veled örökre.... Ebben mi a "normális "? Pont ugyanannyi joga van kiélvezni a fiatalságát és szexelni, mint neked.
2021. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8

Igen, voltam több nővel is, minddel kapcsolaton belül, több hónap után.

Ha összejönnék egy szűz lánnyal akkor igen, elvárnám, hogy velem legyen először és ne csaljon meg. Tényleg nem vagyok normális. Valamint mivel tartós kapcsolatot keresek, emiatt igen azt is elvárnám, hogy együtt maradjunk.

Bár mind a két dolog esetében az "elvárnám" inkább a szeretném és remélném szavakkal jobban lefesthető.

Nem tudom neked milyen kapcsolataid voltak, de nekem alap, hogy ha komoly kapcsolatot keresek és találok erre egy lányt akkor nem akarok dobni 2 hónap után, valamint nem csalnám meg, ezt szeretném tőle is. Szóval igen, pszichiátriai eset vagyok, mert van olyan merész gondolatom, hogy ha valamilyen csoda folytán összekerülnék egy kedves szűz lánnyal akkor velem legyen először valamint, valamint szeretném, ha velem is maradna, hiszen azért jöttem össze vele.

Eddig jobbára csak tartósabb kapcsolataim voltak, fél évnél egyik sem volt rövidebb, de máshogy alakultak a dolgok. De volt 2 éves kapcsolatom is (első kapcsolat).

2021. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

3: Egyáltalán nem megcsalásról volt szó, csak nem értettem miért különlegesebb és magasztosabb számodra egy szűz lány, (írtad hogy ez a nagy álmod stb), mint az, akinek már voltak előtted pasik az életében. Ennyi volt csak.

#8.

2021. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!