Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogjam meg a kezét, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam meg a kezét, ha elég alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval..

Én 150 cm vagyok, ő meg kb 173cm magas.

Már ugyan mentünk kézenfogva, de picit fura, hogy én nem tudom kinyújtani a kezem, hanem be kell hajlítsam. És egy idő után kényelmetlen is.

Meg.. Szerintem kívülről furán is néz ki.


Valami tipp, hogy hogyan mehetnénk kézenfogva? Mármint valahogy másképp hogyan fogjuk egymás kezét?



2021. jún. 19. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Vágj le belőle 23 cm-t és akkor pont jó lesz
2021. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell szokni, hacsak nem akarsz gólyalábbal járni utána.
2021. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 terminator9000 ***** válasza:
23%
Vegyél egy pónit és azzal menyj mellette
2021. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 centivel kisebb a különbség, de ami bevált, hogy összekulcsolva fogjuk egymás kezét. És kipróbáltuk simán és kuclsolva is, mindkét oldalon és megjegyeztük, hogy hogy legkényelmesebb mindkettőnknek.

A másik, hogy egyszerűen nem fogjátok egymás kezét. Néha átkarol, mentek úgy picit. Vagy csak a karjába karolsz. Vagy ami a magasságkülönbséget kiegyenlítheti és mi is néha csináljuk, hogy lóg maga mellett a keze és azt fogom meg fentebb úgy, hogy az egész karunk összeér.

2021. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

“Szerintem kívülről furán is néz ki.”

Alacsony fiú alacsony lánnyal. Mi ebben a fura? Én is ekkora vagyok, 170-175 cm-es pasik mellett kaptam a legtöbb bókot, hogy milyen jól nézünk ki együtt (igaz, én sokszor hordtam 6-8 centis cipőket, de azokban is kicsinek számítottam, és laposban se volt semmi probléma).

Nem tudom, mi rögtön összekulcsolva csináltuk mindig és sosem volt kényelmetlen. Próbáld meg te is.

2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!