Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van aki szerint vonzó(bb)ak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szerint vonzó(bb)ak az alacsony lányok?

Figyelt kérdés

150-155 cm közötti 17-20 éves lányok

17-25 éves férfiak válasza érdekelne


2021. jún. 7. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzóbbak.

Cukibbak. Valamiért nagyon aranyosak az alacsony lányok, de ettől még vonzó nem lesz. Én kedvelem az alacsony lányokat, de a magasabb lányokkal sincs bajom. Volt már olyan párom aki majdnem velem egymagas volt. Ha magasabb lánnyal lennék az se igazán zavarna. Van pár kimondottan szexi magas lány. Bár ugye én is 185cm vagyok.

De gyakoribbak (ennél a magasságnál) az alacsonyabb lányok.

2021. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tetszett alacsony csaj is.

Ne aggódj ezen.

Legyen szép arcod, mosolyod. Ennyi elég.

2021. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Legyen szép arcod mosolyogj ennyi... És közben úgy sétálj egy konyha késsel a kezedben. :DDD
2021. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Méret szempontjából nem vonzóbbak, mint bármelyik másik lány, de egy szép arc és jó belső nagyon azzá tudja tenni őket.:)

19/f

2021. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Az én párom 154, én 180 vagyok, szeretjük egymást. Nem ezen múlik a jó kapcsolat.
2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
3# manapság már van akinek pénisze is van :D
2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

#3


A válaszodról jut eszembe, nem tudom miért, de nekem az ilyen "hibás" lányok annyira bejönnek.

Egyszerűen tudat alatt vonzanak. A legtöbb lány akivel össze akartam jönni vagy össze is jöttem, ők vagdosták magukat, hajlamosak voltak depresszióra meg ilyenek.

Nem tudom miért van ez, de valahogy nagyon vonz, még akkor is ha nem tudom, hogy van valami baja általában ráérzek.

Volt mikor voltam egy másik suliban és ott volt vagy 30-40 lány és egy lány tetszett nagyon, nem is igazán volt fullos külsőre, de valami megfogott benne. Nem tudtam egyszerűen levenni róla a szemem. Utána láttam, hogy vágások vannak a combján és a felkarján, mind a kettőt takarta vagy a póló vagy a rövidnadrág, csak mikor levette a felsőt akkor kicsit kivillant, meg a combján is látszott pár vágás. Szóval valamiért ilyen szinten ráérzek, hogy 30-40 lányból is ki tudom szúrni a legdepisebb, sérült lányt :D

2021. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen én 190 vagy de az ilyen 165 vagy alacsonyabbak tetszenek.
2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%
Manósak,cukik édesek. olyan jó őket kényeztetni,pátyolgatni :)
2021. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem a magasságától lesz valaki vonzó.
2021. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!