Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Várnom kéne, hogy ő írjon? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnom kéne, hogy ő írjon? Ez így nyomulás?

Figyelt kérdés
Mi az, ami még nem számít nyomulásnak egy csaj részéről? Tegyük fel megbeszélem a fiúval, akivel már párszor találkoztam, hogy x napon összefuthatnánk, de a pontos időpontot nem írom meg. Leírja nekem nagyon aranyosan, viccelődve, hogy nagyon jó ötlet lenne. Kb egy hétre rá eljön a várt nap ám ő nem keres egyáltalán. Lehet csak várja, hogy megírjam nekem mikor jó, vagy szerintetek le akar rázni?? Mert végülis ő is megkérdezhetné, hogy akkor nekem mikor jó.

2021. jún. 22. 07:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én 16 vagyok, ő 17
2021. jún. 22. 07:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres a várt napon, akkor neki nem olyan fontos a tali, mint neked...
2021. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Hát elég gáz ha elfelejtette..

2. Kommentelővel tudok egyetérteni

2021. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz neki pontos időt?
2021. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha valaki azt irja nekem, hogy talalkozzunk hetfon, aztan egy hetig nagy ivben lexar, meg egy orat sem tud leirni, ha mar az o otlete volt, en sem keresnem.
2021. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem akar lerázni,inkább neki tűnhet úgy hogy te akarod lerázni,vagy legalábbis letojod az egészet:D

Néha komolyan nem értem a lányokat,ilyenkor mit vártok?? Mi az elképzelés?

2021. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

"Néha komolyan nem értem a lányokat,ilyenkor mit vártok?? Mi az elképzelés?"

Én azt nem értem, ki neveli beléjük ezeket. Miért nem normális emberként, egyenlő félként csinálják ezt az egészet?

2021. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor kicsit bátrabb leszek...
2021. jún. 22. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Remek,írj neki,nyugodtan meg lehet ám beszékni az ilyen dolgokat,hidd el egy fiú sem fog ezért túl "nyomulósnak" gondolni
2021. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Az is nyomulás, hogy te ajánlottál fel neki egy randevút, hogy x napon találkozhatnátok. Ezt neki kellett volna mondani, nem csoda, ha nem keres. Ezt a fiúk nem szeretik, ők akarnak kezdeményezők lenni, csak a lányok nem hagyják nekik, ahogy te sem. Semmi esetre se jelentkezzél, majd ha eszébe jutsz, akkor hív, ha nem, akkor felejtsd el. De ha ő jelentkezik, akkor se ugorjál rögtön, mondd, hogy ezen a héten mást terveztél, de a jövő hét végén ráérsz, hova gondolt a randevút, hogy érezze, hogy le akarod rázni, de nem is ugrasz az első szóra.
2021. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!