Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha én írtam rá a srácra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én írtam rá a srácra, nekem is kéne elhívni, vagy várjam meg, amíg ő megteszi?

Figyelt kérdés

Névről ismerjük egymást, még nem találkoztunk, viszont egy ideje lájkolgattuk egymás képeit instán, többször reagált sztorijaimra (azok a “bejelölős dolgok instán, tudjatok), és bejönnek neki a hozzám hasonló stílusú lányok, az exe is ilyesmi volt.

Aztán vasárnap az egyik storyba kitett dalszövegére írtam egy 😍-t, és azóta beszélgetünk. Mindig kb rögtön visszaír és ha kell dob fel új témát, látszik, hogy nem akarja, hogy abbamaradjon a beszélgetés.

Viszont nem hívott el randira még, és kicsit attól tartok, mivel én kezdeményeztem a beszélgetést, tőlem várja, hogy hívjam el. Szerintetek nekem kéne, vagy nyomulás lenne? Ti hány nap ilyen chatelés után hívnátok el egy lányt?



2019. jún. 21. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Személy szerint ilyen ~1 hétig szoktam beszélgetni valakivel, miután elszoktam tudni dönteni, hogy szeretném-e vele folytatni élőben is a beszélgetést, vagy nem?! Randira később szoktam, ilyen 3-4 hét után, miután már azért beszélgettünk élőben is többet.


De egyébként egyén és szituáció függő. Amúgy meg te is elhívhatod, egyáltalán nem cink, főleg manapság.


19F

2019. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Mi a párommal találkozás előtt 4 hónapig beszélgettünk 😂
2019. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarok illúzióromboló lenni, de nekem is volt olyan, hogy ráírtam valamilyen ürüggyel egy srácra, beszélgettünk (többször hajnali 3-4-ig is), új témákat hozott fel, ő írt rám sokszor, stb., már vártam, hogy elhívjon, vagy valami, aztán egyszerre megszakadt a beszélgetés. Nem egy hét után, hanem kb. 2 hónap volt.


De a saját sztorimból kiindulva a helyedben elhívnám, nehogy az legyen a vége, hogy nem lesz semmi.

És szurkolok, hogy összejöjjön minden! 😉

2019. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hívd el
2019. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!