Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos dolgok ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos dolgok ezek egy kapcsolat kialakításához?

Figyelt kérdés
Itt most mind két félhez szól a kérdés. Röviden, se kocsim se házam,kicsit sportos vagyok és teszek azért,hogy ezeket a dolgokat elérjem minél hamarabb. Van értelme így párt keresni,vagy nincs értelme,mert úgy is lepattint az adott kiszemelt. Tehát,ti találtatok magatoknak párt hasonló helyzetben,vagy akkor kezdtetek el keresgélni,mikor már megvoltak az alapok.

2021. jún. 27. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ertelme, mivel a tini parkapcsolatok kategoriaba irtad a kerdesed, ezert gondolom meg nem vagy felnott, es az emberek igen nagy resze ilyenkor amugy is a szulokkel el. Az pedig nagyon jo pont, hogy szeretnel ertuk tenni valamit, szerintem nyugodtan keress part. :)
2021. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem fontosak ha normális a párod.
2021. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 hát mondjuk nem szoktam figyelni,hogy melyik csoportba írok. 21-23évesek vagyunk.Igazából van egy kiszemelt csak nem merem nagyon elindítani ezt a dolgot. De tény,hogy miatta csinálok mindent(meg persze magam miatt is)de ő az aki ilyen extra löketet, önbizalmat, erőt ad hogy minél hamarabb el tudjam vele kezdeni a jövőt.
2021. jún. 27. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy kinek mi az igénye. Én nő vagyok nálam pl nem számít, hogy van e autója vagy nincs. Én 5 évig voltam együtt olyannal akinek jogsija se volt és a szüleivel élt. Nálam a belső értékek a fontosak. De manapság sajnos a külső és a vagyon lett a legfontosabb. Egyrészt én ezért az influenszereket okolom reklámozzák a mű külsőt meg, hogy kinek milye van így több esetben feljebb ment mások igénye is és nagyobbak lettek az elvárások párkapcsolati téren is. Persze tisztelet a kivételnek. Szóval nálam nem ezek a lényeges dolgok. Nem mindenki teheti meg, hogy huszonéves korába házat vegyen én meg nem akarok 40 éves koromig várni az ismerkedéssel.
2021. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyon fontos és ezért nem fog összejönni veled, de lehet hogy jól is jársz így. Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nincs kocsid és házad még. Valakinek egyáltalán nem is lesz kocsija, mert úgy dönt, azt is el lehet fogadni. Illetve nem tudom tanulsz-e, tanultál-e, de sokan ilyenkor még egyetemre járnak, és amellett nagyon nehéz sok pénzt összegyűjteni. Szóval a lényeg, hogy emiatt nehogy ne keress párt, nincs előírva hogy ezeknek meddig kell meglenniük, már a hozzáállás meg van, úgyhogy hajrá. :)
2021. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arrol meg ne is beszeljunk, hogy hazat venni manapsag nem olcso mulatsag es nem varhato ez el egy huszonevestol:) szoval nem gaz, hidd el
2021. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!