Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A béna szerelmi életemhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béna szerelmi életemhez tanács?...csak az olvassa el akinek sok ideje van

Figyelt kérdés

Hát igazából nem is tudom hogyan kezdjem, na de az évfolyamomból ismerek egy srácot már pár éve, eddig semmi jelentőséget nem tulajdonítottunk egymásnak, de online suli végén amikor újra offline oktatás lett hirtelen felfigyelt rám és elhívott meginni egy kávét, de hogy amúgy a suliban nem nagyon beszélgettünk előtte mert eléggé feszélyezett vagyok nem tudok ott ellazulni (°-°) na de igen elmentünk meginni és tényleg tök jó volt és még most is találkozgatunk, viszont így írásban nem mennek olyan flottul a dolgok,nem nagyon értem, nem tudok rájönni az írásmódjábol mire gondol ami zavar mert élőben amúgy meg megy (sztm), ezen kívül pedig még a kezem se merte megfogni...amit valamilyen szinten megértek mert eléggé (hogy is fogalmazzak) olyan személyiségem van hogyha olyat csinálsz velem ami nem tetszik letöröm a karod, de közben én meg tényleg kedvelem őt, mert nagyon kedves vicces, és nem sok olyan fiut ismerek aki nem akar 5 perc után lesmárolni, viszont nem tudo a tudtára adni hogy kedvelem, mert amint fizikai kontaktusról van szó össze kakilom kb magam, miközben a tesi érintés a szeretetnyelvem, és őt is szeretném megölelgetni de nem is tudom, aki nagyon közel áll hozzám azokkal nincs ilyen félelmem. És persze az se 100%ig (csak 90:ig) biztos hogy járni akar velem bár meg ott az elsőnél megkérdeztem -Figyi te igazából miért is hívtál el? Csóri srác amúgy eskü sajnálom na de akkor válaszolta hogy azért hátha össze jön valami, ezen kivül mindig megdicsér milyen szép vagyok és mondja hogy kedvel.

Amugy nagyon remélem hogy nem csak nekem vannak ilyen problémáim és tenyleg nagyon köszi ha elolvastad (hős vagy). Jahh és 16 éves vagyok eddig 1 kapcsolatom volt, szóval nem, nem vagyok tapasztalt.



2021. jún. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Először a saját házad táján söprögess. Borzalmasan, hanyagul írsz, majdnem 1 mondatban írtad le az egész szöveget...

Írásban persze, hogy másabb kommunikálni. Nem ismered még annyira, hogy ez kapásból lazán menjen. Szóval gyúrjatok rá a kommunikációra és a normális, írás jelekkel teli beszélgetésekre.

2021. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ölelgesd meg, ha szeretnéd megölelgetni, mi olyan bonyolult ezen.
2021. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!