Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti összejönnétek /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek / randiznátok egy nálatok alacsonyabb / veletek kb egymagas fiúval? Vagy ha csak egy nagyon picit magasabb nálatok a fiú?

Figyelt kérdés

Ha pl amúgy bejön a srác, meg aranyos, csak hát a magasság..

Hozzátenném én sem vagyok magas, kb 163 cm vagyok.

Titeket nem zavarna ez?

Én alapjáraton jobban szeretem ha (jóval) magasabb nálam a srác, de ezt dobta a gép.



2021. júl. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persz, több exem is alacsonyabb volt nálam, jelenlegi párom pedig 173 centi. Én magam 152 centi magas vagyok, de nem érdekel magasság, max ha nagyon magas a másik, akkor kényelmetlen tud lenni pl a csók, de ez sem akkora gond.
2021. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem zavarna, ha minden más oké.
2021. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én jobban szeretem a viszonylag velem egy magas/kicsit magasabb fiúkat.

Nem vagyok nagy híve annak, ha a nyakamat kell kitörnöm, hogy a szemébe nézzek.

(167cm vagyok)

2021. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom... lehet én vagyok felszínes, de olyannal biztos nem jönnék össze, aki alacsonyabb nálam. Főleg azért, mert nem is jönne be, nem tudnék úgy nézni rá. Velem egymagassal is elgondolkodnék rajta. De ha egy picit magasabb, akkor már jó :) Bár legjobban az jön be ha legalább 10 centivel magasabb a pasi.
2021. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amugy bejön akkor nem erdekel hogy hany centi :)
2021. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (165cm vagyok)
2021. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!