Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem tolja túl?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tolja túl? Vagy ennyire szeretné, ha összejönne a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki évfolyamtársam, és néha beszélünk suliban, meg vannak közös barátaink, meg ismerem pár rokonát. Múlt héten elhívott találkozni, és már első randin kaptam tőle piros rózsát, meg csokit, ami aranyos volt, meg minden, de a vörös rózsa csak a szerelem jelképe, nem? Kicsit soknak éreztem. Meg haza is vitt, amit szintén nem vártam volna el, de mondta, hogy nagyon szívesen hazavisz, szóval nem akartam ellenkezni. A randi végén amúgy megölelt hosszan, és jó volt, meg bírom a srácot... Csak nem is tudom, olyan fura ez, nagyon meg is lepődtem, főleg a rózsán.

Meg amúgy nagyon közvetlen volt velem, de szerintem mindenkivel ilyen.



2020. okt. 23. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Csak nagyon udvarias, nincs ebben semmi fura.
Kicsit sok volt szerintem.
46 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit gyorsnak találom a tempót.
2020. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de másfelől meg nem nyomult...
2020. okt. 23. 20:35
 3/8 kicsibarany ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az egész magától jött neki. Ha tapasztalatlan "randizó", akkor a szülők vagy a haverok adhattak neki ilyen tanácsot, és ő csak megfogadta.
2020. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tapasztalatlan-e, de szerintem voltak már barátnői, meg az iskolában nagyon sokindenkivel jóval van. Én pl sokkal zárkózottabb vagyok, ő nagyon nyitott.
2020. okt. 23. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a tempója. Neked talán ez sok volt úgy, hogy még nem is tiszta előtted a viselkedése, s neki ez oké. Jelezd felé, kérdezz tőle, vagy várj és figyelj.
2020. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha ebbe a csoportba írtad a kérdést, akkor tapasztalatlan. :)

De később is piszok nehét eltalálni, hogy mi jön be a lánynak. Valakinek egy ajándék is sok, más meg elvárja, hogy az első randin nyúljanak a bugyijába.

Akkor tapasztalt már valaki, ha tud változtatni, amikor látja, hogy a lány mást vár. Vagy nem akar megfelelni és úgy cselekszik, ami tőle őszinte.

A klisék követése tapasztalatlanság. De ha te vörös rózsáról álmodtál az első randidra, akkor most el lennél ájulva.

2020. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg neki hogy nagyon aranyos meg minden de nem kell ennyire erőlködnie azért hogy kedveld, elég ha adja önmagát és kész. Nem értem az embereket ide le tudják írni az őszinte véleményüket de akinek meg el kéne mondani annak meg b@sznak egy mukkot is kinyögni...
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem "baszok egy mukkot kinyögni", hogy a te szofisztikált szóhasználatoddal éljek én is, csak nem szeretném megbántani, illetve kíváncsi voltam, hogy csak én gondolom-e így, de úgy tűnik nem.
2020. okt. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!