Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első csók nagyon undorító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók nagyon undorító volt és kiszeretném törölni az emlékeimből. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már egy ideje ismerjük egymást és pár napja voltunk randizni, de nem hagy nyugodni az ami aznap történt... A fiú megpróbált megcsókolni, csak hogy nagyon undorító lett mivel annyi nyálat vitt a csókba, hogy majdnem elhánytam magam🤢. Másodszor is megpróbálta és akkor se sikerült. Nagyon elszeretném felejteni, de nem megy. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2021. júl. 13. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig együtt vagytok? Később majd biztos jobb lesz, és akkor csak nevettek majd ezen :D
2021. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki szerintem, hogy neked így nem tetszik, vegye kicsit lazábbra a dolgot.

Az első csókom nekem is ilyen volt, aztán kis idő után igazodtunk egymáshoz.

2021. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Sima ajkas csóknál hogy tudott nyálat belevinni? Mármint kétlem hogy az első csók nyelves lett volna. Ha meg igen akkor miért? xd Illetve ha ez volt az első randi akkor miért volt csók, főleg hogy ha az első szar volt miért lett második is? xd
2021. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez volt az első randi és nem, nem volt nyelves. És épp ez az, hogy én se értem hogy hogyan tudott ennyi nyálat belevinni🤷🏼‍♀️
2021. júl. 13. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Csókolj meg engem!
2021. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretni fogod őt igazán akkor el fogod felejteni és a többi csókot élvezni fogod
2021. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?
2021. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16
2021. júl. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!