Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás. Hogyan merjek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva találkozom egy sráccal akivel eddig még csak a neten beszéltem. Lejön hozzám Pestről, 2 órányi utat megtesz csak azért, hogy találkozzunk. Viszont én nem merek majd odamenni hozzá. Autóval jön, a rendszámát meg az autó típusát már tudom, de félek, hogy amint messzebbről meglátom bepánikolok és nem merek majd odamenni meg megszólítani. Azt se tudom mit mondok majd ha odamegyek. Tiszta ideg leszek, meg nagyon túl aggódom tudom.

Szerintetek hogy küzdjem le a félelmemet, hogy simán odamenjek majd hozzá és megszólítsam. Ja és mit mondjak először?



2021. júl. 20. 16:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
65%
Kérdező nem rosszból, de válaszból ítélve vagy nagyon fiatal,vagy kicsit butuska lehetsz Xd A helyedben inkább azon gondolkoznék hogy miért csak neten tudsz ismerkedni és nem játszanám itt gyakorin a nem létező eszem:D
2021. júl. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megvan rá az okom amit most itt nem fejtenék ki, mert nem a kérdéshez kapcsolódik. Tudok a valóságban is ismerkedni, de 1 évig erre még nincs lehetőségem. És ma már teljesen normális a neten ismerkedés, nem a múlt században élünk már, hogy csak élőbe lehessen barátokat meg kapcsolatot találni. Rengeteg embernek bejött a netes ismerkedés akiknek addig nem voltak barátai, vagy kapcsolata. Én nem játszom az eszem, te okoskodsz itt úgy, hogy semmit nem tudsz a helyzetemről és le vagy ragadva még a múltban amikor csak élőbe lehetett kapcsolatokat kialakìtani. Szóval inkább modernizálódj egy kicsit és fogadd el, hogy van akinek a netes ismerkedés jön be, van akinek meg az élő, de neked semmi közöd hozzá ki hogy ismerkedik. ;)
2021. júl. 21. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki, hogy jóhiszeműen sokan írták, ha esetleg te nem gondoltál rá (amit egyébként senki nem tudott), hogy ne szállj be idegen autóba, nyílt helyen legyetek. Szerintem ez tök normális. Nem kell felháborodni azon ha valaki segíteni akar. :)


Egyébként én is netről találkoztam először a barátommal és amikor találkoztunk elnevettem magam...miután megláttam. Konkrétan a semmin nevettem.... És dobpergés, azóta is együtt vagyunk szerencsére. 4 éve.

2021. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13, persze nem is azon háborodtam fel, hogy tanácsokat adnak, hisz nem tudhatták, hogy én ezekkel tisztában vagyok és van annyi eszem, hogy óvatos vagyok. A legjobban talán az húzott fel, hogy írták, hogy ebből nem lehet kapcsolat, meg mit akarunk egyáltalán egymástól, úgy, hogy egy csomó olyan kapcsolat létezik ahol a felek a neten ismerkedtek meg és jól megvannak együtt, mint pl ti is, további sok boldogságot nektek! :) Meg, hogy mások akarják megmondani, hogy én hol ismerkedjek, hát nem tök mindegy az nekik, hogy a neten vagy élőbe, a lényeg, hogy ismerkedek, de sok embernek minden baj.🙄 Szóval a leginkább inkább ezek húztak fel, de nem pazarlom az energiámat ilyen fontoskodó elègedetlen emberekre.😊


Aki meg még mindig nem hiszi el, hogy a netes ismerkedésből jó is kisülhet meg abból is ugyanúgy lehet kapcsolat, az nézze meg a 13-as vàlaszát, plussz rajta kívűl egy csomó ilyenről hallottam, hogy neten ismerkedtek meg és évek óta együtt vannak. :)

2021. júl. 22. 13:53
 15/15 A kérdező kommentje:
13-as még azt kihagytam, hogy szerintem én is ugyanígy leszek mint te ha megpillantom őt. Én amúgyis nagyon zavarba tudok jönni, tőle meg pláne mert baromi jól néz ki, szóval szerintem az lesz, hogy majd nevetgélek mint valami hülye akinek elmentek otthonról😂 Erre már felvagyok készülve, remèlem nem fog tényleg hülyének nézni, mert ez ellen nem tehetek, én ilyen vagyok, ha zavarban vagyok nevetek meg vigyorgok megállás nèlkül.
2021. júl. 22. 13:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!