Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemrég szakítottam a barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátnőmmel, mert már nem is nagyon működött meg más tetszett meg. Régóta beszélgettem a lánnyal aki tetszik és kiderült, hogy ismerte a volt barátnőmet. Szerintetek elhívjam randira a lányt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ismerik egymást, annak semmi köze ahhoz, hogy elhívhatod-e randira.

Hívd el, aztán lesz ami lesz.

2021. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha ismeri. Ha jó barátok, akkor lehet, hogy a lány miatt nemet mond, de szimplán az, hogy ismerik egymást nem szokott kizáró ok lenni.
2021. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nem voltak/jelenleg nem közeli barátok, akkor no para. nyugodtan hívd el a csajt.
2021. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Hívjad nyugodtan!

Azt viszont feltétlen mondjad meg neki, hogy azért van most ő a soron, mert az eddigi már nem annyira tetszik neked. Ezzel tisztességesen felkészíted arra, hogy bármikor őt is lecserélheted, lapátra kerül!

2021. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, amit tervezel a másikkal. Rajta!
2021. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy közeli barátok. És arrol is tudott, hogy én szakítottam a volt barátnőmmel.
2021. júl. 30. 18:13
 7/7 Bory_Gilmore ***** válasza:
Öhm...upsz? Kicsit kellemetlen, de szerintem attól még elhívhatod, de persze ez azon múlik, milyen jó barátok, és hogy neked ez mennyire éri meg. Kalkuláljad bele. Sok sikert :)
2021. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!