Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, és annyira szeretném, rá görcsölök tudomásom szerint én is be jövök neki. Más lányokkal úgy el tudok beszélgetni de aki tetszik be jön le blokkolók, , szia mizunal meg áll a tudomány?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Velem is hasonló volt (csak én vagyok a lány) és mi chaten beszélgettünk, egy kis idő után feloldódtunk 🙂
2019. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lazíts, ez máshogy nem fog menni. Ne görcsölj rá.
2019. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ar05 válasza:
Szerintem előszőr chat- eljetek van időd gondolkozni kicsit jobban megismered és könnyebb lesz utána személyesen beszélgetni vele
2019. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!