Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el randizni?

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyunk de soha nem lep meg én folyton meglepem ezzel azzal, ha vásárolni megyek veszek neki is egy pólót mondjuk vagy egy boxert, egy kis apróságot mindig amit szeret csoki vagy üdítő, főzni is szoktam neki hétvégente mikor itt alszik, én cserébe annyit szeretnek hogy néha hívjon el randizni vagy legalább egy rozsaval vagy az út szélén talált tulipannal köszönje meg. Ez sok? Vagy esetleg egy rendes randi el hívna vacsorázni egy átlagos helyre nem kell fullos étterem, szerintem egy hónapban egyszer ezt mindenki ki bírná…van egy ismerőse aki állandóan meglepi a barátnőjét és ezt a pasim el is meséli nekem.. h ezust karkotot vett neki a srác vagy ruhát fehérneműt stb…most lesz a születésnapom félek akkor sem fogja viszonozni a kedvességem…egy tábla csokit sem vett még nekem sosem.

22/L



2021. aug. 6. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként annyit tudok mondani hogy ha lenne barátnőm természetes lenne hogy meglepem őt néha-néha, ha minden héten valamit veszel neki az lehet idegesítő egy idő után, de legalább havi 1x ha szeret, sokat gondol rád biztosan venné a fáradságot.

Nem azt mondom hogy nem szeret mert ő lehet hogy egyszerűen csak ilyen fajta, szerintem inkább említsd meg neki aztán beszéljétek meg.

2021. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad, hogy te ilyenekre vágysz?
2021. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Céloztam rá neki de konkrétan nem akarom neki mondani mert nem szegény családból való és nem akarom hogy azt higgye ez érdekel csak..
2021. aug. 6. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg közös élményekre finoman nem tudsz neki utalni? Például láttál egy hirdetést szabadulószobáról, különleges múzeumról (pl. Csodák Palotája), bowlingról, Dumaszínházról, bármiről, mondd neki, hogy szívesen elmennél vele, mikor lenne kedve hozzá?

Az élmény igazi jó kis randi lesz, összeköt titeket. Mégiscsak jobb, mint virágra, csokira célzást tenni, ha aggódsz, hogy azt félreértené az anyagiak miatt. Az élmény neki is szuper emlék lesz.

2021. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
A szeretetnyelvekről hallottál már esetleg? Úgy sejtem, neked az ajándékozás lehet a fő szeretetnyelved, neki viszont pont nem az. Neten sok ingyenes teszt van, töltsd ki magadra, vagy akár együtt is kitölthetitek, jobban megismerni egymást.
2021. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szemében bizonyíték az ezt-azt ajándékozásod, hogy fontos neked.

Ha tehetné, de nem teszi, bizonyítja, te nem vagy annyira fontos őneki.

.

Fuss a férfi után, semmibe fog venni, ám ha kellő távolságot tartasz, mindent elkövet, hogy megszerezzen.

2021. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretetnyelvem az ajándékozás, de néha szerintem egy apróság nem árt. Egy screent küldtem neki páros karkötőröl hogy nézd milyen cuki, annyit irt hogy igen az.. (tudom túl nyálas meg gáz a közös cucc de az is valami) ráadásul le volt akciozva a kettő 2000ft volt. Úgy volt megyünk nyaralni de négyen a haverja és a barátnője de mivel ok nem tudnak jönni így mi se megyünk..ne kérdezzetek miért én se kaptam rá választ h ketten miért nem megyünk..szóval ez bonyolult. Hanyagolnom kellene hogy észre vegyen?
2021. aug. 6. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem az anyja vagy akkor gyorsan változtass


Képzeld el magatokat 30 év múlva

2021. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!