Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a lányt randizni?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy milyen "szöveggel" írjak rá, hova hívjam el (Budapesten belül)

És tudom, nem valami ritka ez a kérdés, biztos már sokan unják, de én ezt tényleg komoly szándékkal kérdezem. Egyébként még nem találkoztam vele, instán beszélek vele pár napja.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. aug. 13. 13:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Kérdezd meg mit szeret csinálni szabadidejében, és ha mond olyat amit lehet közösen is, akkor vesd fel neki, hogy lenne e kedve eut az xy dolgot veled közösen csinálni?


Vagy ha mar beszéltetek erről és tudod akkor ird meg neki, hogy "Emlékszem mondtad, hogy szereted az "xy dolgot" csinálni, nem volna kedved szombaton elmenni együtt?"


Ne stresszelj rá fölöslegesen, csak írd ami jön.

2021. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb: Hívd el sétálni valahová.:)
2021. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Budapesten tényleg nem lehet probléma egy lányt elhívni valahová, ahová szívesen veled megy. Legalább jobban megismeritek egymást a személyes találkozással. Lényeg, hogy sokat beszélgessetek, érdeklődjetek bármi témában a másik nézete felől.
2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!