Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randizni? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randizni? Mi legyen a program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki teljesen rám bízza mindig a programok szervezését, ami érthető, hisz én vagyok a férfi. Eddig kétszer találkoztunk, jön a harmadik… Teljesen oda van értem, jobban, mint én érte, ami ritka.

Arra gondoltam, hogy filmezünk, viszont nálam nem tudunk, mivel kicsi a lakás, a szülők itthon vannak, ezért a magánszféra igen csekély. Nem tudom, hogy nála tudunk-e, mivel utaltam rá, de nem ajánlotta fel. Valószínű, hogy nála is otthon vannak a szülök, családtagok.

Autóban filmet nézni úgy, hogy rálátunk a városra a hegyről, jó ötlet lehet? És ott csak mi vagyunk ketten, nincsenek zavaró körülmények, viszont nem annyira kényelmes és elegáns.

Vagy más programötlet? Hogy kérdezzem meg, hogy nála lehetünk-e?

Tippek?

Köszönöm!



2021. okt. 13. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem mentek moziba, ha mindenképp filmet akartok nézni?
2021. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nézz inkább ki egy új, érdekes beülős helyet és oda menjetek. Utána elmehettek kocsival még egy csendesebb helyre sétálgatni egyet, ha van kedve.


Mivel oda van érted, valószínűleg az is tetszene neki amit írtál, viszont elég fura úgy, hogy még nem vagytok együtt/korai szakaszban van az ismerkedés. Kényelmetlen is meg minden, hagyd későbbre.

2021. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A filmezés jó ötlet, de csak abban az esetben, ha előtte/utána tudtok beszélgetni. Jó az elképzelés, hogy autóban nézitek a filmet és közben ráláttok a városra, de úgy időzíts, hogy utána még tudjatok sokat kommunikálni. Egymás miatt vagytok ott, nem egy film miatt.:)
2021. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy te vagy a férfi, megkérdezed, hogy érezné magát ha nala lenne a program
2021. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire odavan érted, akkor teljesen mindegy mit szervezel:D

De én se filmezést ajánlanék az ismerkedési szakaszban, inkább rendeljetek pizzát és azt fogyasszátok el azon a bizonyos szép kilátásos helyen, vagy ha nagyon hideg van akkor valami beülős helyet keressetek, lényeg, hogy sokat tudjatok beszélgetni. Még bőven lesz időtök filmezni, ha összejön a dolog:)

2021. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este elmentem érte tanítás végén, felmentünk egy kilátóhoz, ahol az autóban beszélgettünk. Konkrétan rám mászott a csaj, csókolóztunk. Állandóan erotikus megjegyzéseket tesz szóban és írásban is. Úgy érzem, jó irányba haladok, lehet, nem is fogunk filmezni szombaton, mert egyikünket sem fogja érdekelni…
2021. okt. 14. 08:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

...akkor ezek után szerintem nem kérdés, hogy mi lesz a program a következő randin.

XD

2021. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj ez most már kezd gyanús lenni. A csaj rád bíz mindent, meg se erőlteti magát a programok szervezésében, egyből rádmászik, erősen utal, hogy "azt" szeretné csinálni. Remélem nem ez van, de nem lehet, hogy félreértetted a helyzetet és nem full szerelmes beléd, hanem szimplán csak le akar feküdni veled?
2021. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos benne van a pakliban, főleg, hogy kiderült, van barátja, és csak azért nem vetett véget eddig a kapcsolatának, mert fél, nem akarja megbántani, illetve ő volt az első komoly párkapcsolata. De nem szereti, nem szeret abban a kapcsolatban lenni, mondta és látszik is rajta. Minden téren érdekes a szituáció.
2021. okt. 14. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Akkor sok jóra ne számíts. :D
2021. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!