Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randizni? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randizni? Mi legyen a program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki teljesen rám bízza mindig a programok szervezését, ami érthető, hisz én vagyok a férfi. Eddig kétszer találkoztunk, jön a harmadik… Teljesen oda van értem, jobban, mint én érte, ami ritka.

Arra gondoltam, hogy filmezünk, viszont nálam nem tudunk, mivel kicsi a lakás, a szülők itthon vannak, ezért a magánszféra igen csekély. Nem tudom, hogy nála tudunk-e, mivel utaltam rá, de nem ajánlotta fel. Valószínű, hogy nála is otthon vannak a szülök, családtagok.

Autóban filmet nézni úgy, hogy rálátunk a városra a hegyről, jó ötlet lehet? És ott csak mi vagyunk ketten, nincsenek zavaró körülmények, viszont nem annyira kényelmes és elegáns.

Vagy más programötlet? Hogy kérdezzem meg, hogy nála lehetünk-e?

Tippek?

Köszönöm!



2021. okt. 13. 12:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Minden jól alakul, már többször találkoztunk, az autóban előjáték is volt már, de azt mondta, hogy még nem szeretne lefeküdni velem, nem kell mindent elkapkodni… Tehát hosszú távra tervezhet velem. Én úgy érzem, hogy szerelmes belém, és lehet jövője a kapcsolatnak.
2021. okt. 18. 07:52
 12/16 anonim válasza:
87%

Ha megcsalja a párját, az semmi jót nem jelent. Én biztosan nem állnék le egy ilyen csajjal, amíg nem zárja le az előzőt, és ezt meg is mondanám neki.

Meg hát ki tudja, veled is ezt csinálná-e ha esetleg megunja a dolgot.

2021. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Többször mondtam neki, hogy ez bizonytalanságot jelent számomra. Tegnap lezárta a kapcsolatát, írta, hogy már nincs ez a bizonytalansági faktor számomra. Azt gondolom, ez nagy dolog, és ezért tisztelem is.
2021. okt. 19. 11:14
 14/16 anonim válasza:
100%
Na, ez viszont már nagy lépés tőle tényleg. Szurkolok, hogy jó süljön ki az egészből. Élvezd a dolgot, de azért csak okosan, ne hagyd magad becsapni.
2021. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezek után hogyan bizonyosodjak meg arról, hogy valóban nincs senkije, illetve arról, hogy valóban kidobta-e a csávót? Megbízok benne, de mégis érdekelne biztosra… Illetve hogyan kommunikáljam vele azt, hogy egy pár vagyunk? Vagy nem kell megkérdeznem tőle, lesz-e a barátnőm? Nyilván kicsit viccesen tálalva… Tippek?
2021. okt. 19. 14:20
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Pont ez az. Erről sosem tudsz 100%-ban megbizonyosodni. Vagy vállalod a kockázatot, hogy simán átverhet és sérülni fogsz, vagy megszakítod vele a kapcsolatot, mivel már most nincs minden rendben a bizalommal a kapcsolatotokban, ami ugye a legfontosabb dolog lenne... Persze lehet, hogy jól sül el a dolog, de ha egy valakit megcsalt már, akkor nincs rá garancia, hogy ez nem történik meg többet, szóval érdemes így készülnöd.
2021. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!