Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg, és mit mondjak utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akit nagyon kedvelek. Már voltunk 2 randin, első végén ölelés, másodikon megfogtam a kezét.

Kedden megyünk a 3. randira, és mindennél jobban meg szeretném csókolni. Nekem már belefért volna a 2.ba is, de az elején amikor leültünk még nem jött olyan közel, utána meg sétáltunk és úgy már nem akartam.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a kövi randin hogyan csókoljam meg.

Kérdezzem meg, hogy szabad e?

Vagy ha beáll egy kis csönd kezdjek el közeledni hozzá?

Vagy csak hagyjam a randi végére?

Illetve, tegyük fel, hogy dumcsizunk, és beáll egy kis csönd. Megcsókolom, szerintem első csókra nem kell olyan hosszú, és utána mi? Mit kellene mondanom úgy értem?

Előre is köszii



2021. okt. 17. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azóta már le is feküdt vele, feleségül vette, és lehet fel is csinálta 😀
2021. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hali. Végül nagyon örülök, mivel már a barátnőm. Azóta sokszor voltunk kint, az első csókot előre megdumáltuk, és csak rövid volt, de utána megint, aztán hosszabb, és így szépen lassan.

Igazából azért dumáltuk meg, mert nem nagyon adta magát a helyzet (nem nézett rám amikor közel bújt), szóval megkérdeztem szeretne-e. Azt mondta igen, és kövi talin meg is történt. Köszi a sok választ, bár végül egyiket se használtam ki, jól alakult a dolog és nagyon boldog vagyok. Szép estét nektek!

2021. okt. 30. 18:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok nektek!
2021. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
hany evesek vagytok?xd
2021. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
tini kategóriában vannak, nem kell agysebésznek lenni, hogy kitaláld ikszdé te buta ikszdé
2021. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Vissza olvasom a régi posztom, és hát jót nevetek magamon:D

Fun fact, a barátnőm lett, de pár napja szakított velem:(

Csudálatos lány volt, köszönöm mindenkinek aki anno segített, széppé tettétek 2 és fél évémet!

febr. 27. 15:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Cringe volt biztos az a pillanat mikor megbeszeltetek a csokot de lenyeg hogy jol gondolsz vissza ra.
márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!