Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg, és mit mondjak utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akit nagyon kedvelek. Már voltunk 2 randin, első végén ölelés, másodikon megfogtam a kezét.

Kedden megyünk a 3. randira, és mindennél jobban meg szeretném csókolni. Nekem már belefért volna a 2.ba is, de az elején amikor leültünk még nem jött olyan közel, utána meg sétáltunk és úgy már nem akartam.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a kövi randin hogyan csókoljam meg.

Kérdezzem meg, hogy szabad e?

Vagy ha beáll egy kis csönd kezdjek el közeledni hozzá?

Vagy csak hagyjam a randi végére?

Illetve, tegyük fel, hogy dumcsizunk, és beáll egy kis csönd. Megcsókolom, szerintem első csókra nem kell olyan hosszú, és utána mi? Mit kellene mondanom úgy értem?

Előre is köszii



2021. okt. 17. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Randi végén egy rövid csók, mondani nem kell semmit, ami nem őszinte.

"Holnap tali?"

2021. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen mindenképp ha már felépítetted a hangulatot előtte. "Kérdezzem meg, hogy szabad e?" SOHA, nem csak a pillanatot ölöd meg vele de az esélyeidet is hogy valaha komolyan tud venni és ugy tekinteni rád mint pasijára. Vagy ha beáll egy kis csönd kezdjek el közeledni hozzá? Inkább ha mondjuk 1 padon ültök vagy akárhol kb nagyon közel egymáshoz így akár hogy mondjuk átkarolod vagy esetleg csak átrakod magadon keresztbe a lábait? Igen, próbáltamm ár eddig bejött + azér kell hozzá önbizalom is és ha már igy elég közel vagytok egymáshoz, tökmindegy miről dumáltok, csak nézz mélyen a szemébe, kezd el lassabban beszélni és és mosolyogj kicsit és kezd el közeledni felé, ha felépítetted a hangulatot előtte és ő is már kényelemesen érzi magát a közeledben/akkor ha megérinted kizárt hogy off legyen a vége
2021. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Rendben van. Valószínűleg padon fogunk ülni, de ha akkor nem jön össze, marad a randi vége.

A kérdésnél olyasmire gondoltam, hogy pl “mit szólnál, ha megcsókolnálak”, de ha nem akkor nem. Azért a lábait nem fogom megfogni és átrakni a sajátjaimon, az elég furi lehet, szerintem maradok simán annál, hogy közel ülök, és ha lesz alkalmam megteszem.

Még annyi, hogy 3. randin semmiképen sem korai, igaz?

2021. okt. 17. 12:19
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Intézd úgy hogy elhalkuljon a beszélgetés (de persze előtte jó ha már volt egy hosszabb tartalmas beszélgetésetek) majd húzódj hozzá közelebb. Ha nem mered megcsókolni azonnal akkor először karold át a vállát, látni fogod erre hogyan reagál és ha nem zavarja akkor lassan közeledve megcsókolhatod. Ha zavarja akkor úgyis el kezd fészkelődni vagy megint dumálni valamiről, akkor az annak a jele hogy még nem akar csókot vagy félénkebb. Akkor inkább várj a randi végéig.

De szerintem amúgy az sem gáz ha valaki megkérdezi hogy "megcsókolhatlak?". Aranyosan kissé félénken kell megkérdezni és akkor nem lesz gond belőle, plusz biztosan tudni fogod hogy ő is akarja-e

18/L

2021. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Szerintem a harmadik randin pont ideális, nekem eddig az összes barátommal akkor volt az első csókunk, a legutóbbival kb pont úgy történt padon ülve ahogy leírtam( átkarolt és lassan közeledett, így én is felé hajoltam és megtörtént)
2021. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne "kapd le". Lassan közeledj, hogy legyen esélye elhúzódni, ha neki ez korai vagy nem akarja egyáltalán.

Én előtte a szemébe nézek egy másodpercre, közben megsimítom a karját/hátát és lassan odahajolok a csókhoz.

2021. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

6. jól csinálja. És annak is igaza van, aki azt írta, hogy ne kérdezd meg, hogy megengedi-e.

Hajrá! :)

2021. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Nyilván nem azt kérdezném, hogy “megcsókolhatlak?”, hanem arra gondoltam, hogy játékosan felhozom. Pl hogy mit szólna hozzá, ha megcsókolnám, vagy ilyesmi.

De szerintem is jobb csak figyelni rá, és ha úgy tűnik megpróbálni.

2021. okt. 17. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 Jól olvastam amit irtál? Ezt ne csináld mert tuti bukás szerintem. A csókról nem beszélünk egyaltalán. Ez arany szabály. Ha beszélünk róla elszáll a varázsa. Egyebkent a csók előtti rész az mindig egy kicsit kínos szokott lenni új emberekkel (nálam legalábbis, lehet rosszul csinálok valamit, nemtudom), de utána sokkal felszabadultabb. Csók végén pedig csak öleld úgy tovabb egy ideig mint ahogy csók közben ölelted, ezt szeretik a lányok hidd el. Én az első csókomra annyira rá voltam feszülve hogy remegtem előtte, de közben elmúlt minden, és adta magát az egész helyzet. Szerintem nem kell annyira ráfeszülnöd erre hogy keresd a szituációkat, menni fognak meguktól a dolgok
2021. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2021. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!