Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha már együtt vagyunk, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már együtt vagyunk, milyen mennyiségben mehet a csók / tapi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hete összejöttünk a barátnőmmel, de nekünk ez az első rendes kapcsolat. Gondolom ez minden párnál más és más, de érdekelne szerintetek ezt hogy kell felépíteni, és milyen mennyiségben/gyakran mehet a csók illetve valami féle tapi.

Eddig nálunk volt rengeteg ölelés, minden tali elején, végén, néha többször. Kezét mindig megfogom ha sétálunk, illetve ha ülünk valahol átkarolom. Csók is már volt többször, rövid sok, hosszabb néhány.

Na akkor a kérdéseim:

1) hogy karolnátok át egy lányt aki mellettetek ül? Mert igazából én csak 1 módot tudok és mindig azt csinálom😂

2) mennyi idő után nem lesz fura, ha hozzáérek vagy lecsúszna a kezem a derekáról lejjebb?

3) nektek egy randin mennyi csók / milyen hosszúak mennek?

4) ez még korai, de érdekel, szerintetek mennyi idő után lehet felhozni a szüzesség elvesztése témát, mikortól nem fura?

(17/f,16/l)

Most ennyi lenne, előre is köszi a segítséget



2021. nov. 1. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem nagyon mulya, majd jelzi, ha elég. Inkább arra figyelj, hogy legyen más is, ne csak a szájában kutakodj, meg tapizd. Szóval beszélgetés, értelmes programok. Szóval az arányok.

4: fél évig tuti nem hoznám fel, akkor is csak beszélgetés, puhatolózás szintjén.

2021. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon sokat beszélgetünk, vannak programok is. Sőt a “szajaba kutakodas meg tapi” volt nagyon kicsi arányban, azért kérdezem. Köszi a választ am :)
2021. nov. 1. 12:38
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Én 18 évesen jártam egy 16 éves szűz lánnyal. Vele kb. 1 hónap után szexeltünk először. Csak simán smárolás közben simogattam a cicijét, popsiját és amikor először együtt aludtunk akkor tudtuk, hogy jöhet a szex. Szerintem nem érdemes ezt túlgondolni, hanem úszni kell az árral. Ha valami nem tetszik neki, akkor mondani fogja és akkor tényleg vegyél vissza. Az fontos talán, hogy ne számíts arra, hogy elsőre be fog férni a péniszed és lehet, hogy fájni is fog mindkettőtöknek, szóval a behatolással nagyon óvatosan. Nekünk kb. 1 hét gyakorlás kellett, mire be tudtam hatolni és már nem fájt egyikőnknek sem. Illetve használj síkosítót az elején mindenképp, mert ha fáj neki, akkor nem lesz nedves, de akkor is csak nagyon óvatosan.
2021. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem síkosító kell, hanem ha nincs kellőképpen felizgulva, fél, aggályai vannak, nincs felkészülve, akkor le kell állni.
2021. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
#3mas fszsagokat beszel! Fiuknak nem fajhat (max betrgseg eseten) 😂
2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

#5

De igen fájhat, ha száraz.

2021. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Emberek nem ez a kérdés most.
2021. nov. 1. 14:06
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Én írtam, hogy mi kb. 1 hónap után már szexeltünk, szóval ha már hetek óta együtt vagytok én nem gondolkodnék ilyeneken, hanem csinálnám.
2021. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél év. Addig jobban kibontakozik a kapcsolat
2021. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ami nektek jol esik. ha elkezded simogatni, de o elhuzodik, vagy elveszi a kezed, akkor ne folytasd, ne eroltesd. majd jon magatol minden, ha mindketten keszenalltok ra
2021. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!