Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval, aki magyon szimpatikus volt, de vannak bizonyos fétisei, ez mennyire lehet befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés
Már egy ideje randizom vele, évfolyamtársam egyébként, aztán múltkor kicsit iszogattunk, meg ilyenek és bevallotta, hogy őt nagyon érdeklik a női fehérneműk és mindig nézi, vagy próbálja kitalálni, hogy rajtam milyen lehet, kicsit zavarban voltam ettől igazából, de úgy azóta sem tudom hová tenni😅 van aki találkozott már ilyennel vagy valami tapasztalat esetleg.
2021. nov. 8. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akarja varázsolni rólad.
2021. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexelni akar
2021. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de buta vagy...csak meg akar dugni. 🤦‍♀️
2021. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hozom a popcornt.

*2 héttel később*

- "Csak kihasznált az évfolyamtársam szexre és szagolgatja a bugyim, mit tegyek?"

2021. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kihasznalas...

Csak meg akar dugni,

2021. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hogy te hogyan viszonyulsz ehhez. Ha téged nem zavar, akkor nem fog nagyon befolyásolni.:)

(Egyébként tényleg valószínű, hogy csak a szexre megy.)

2021. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:) azt nem értem akkor, hogy, ha a szexre menne miért a fehérneműk érdeklik ennyire, mást nem igazán kérdezett, vagyis na, csak azokról beszélt ő is, hogy például boltokban is megnézi.

De attól félek, hogy igazatok lehet:(

2021. nov. 8. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hatha tud izgatni.

De igazunk van

2021. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez a perverziója, ez izgatja fel, emiatt érzi jól magát a szexben. A szexre megy, csak egy kicsit el akar időzni a fehérneműdön is.
2021. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősen egyetértek az előzővel. Persze nem rosszból, de tényleg olyan mintha csak azt akarná. Fejben már vagy ezerszer átment rajta, hisz be is vallotta hogy azon filózik milyen fehérnemű van rajtad. Csak vigyázz vele.
2021. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!