Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sokat Messengerezik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat Messengerezik egy fiú és egy lány, ismerkednek. Miért van az, ha a fiú nincs fenn akkor a lány kinyomja a láthatóságát, amint beszélnek akkor mindegyik zöld?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, néha érdekes ez a messenger. Az én barátnőmnek mindig ki van kapcsolva a láthatóság, de mégis zöldnek látom, ha beszélünk, meg néha azt is kiírja, hogy hány perce volt elérhető.
2022. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább bugnak tűnik.
2022. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem valószínű hogy bug, mwrt amúgy jól működik a láthatóság csak akkor nyomja ki mikor a fiú sincs fenn.
2022. jan. 14. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kikapcsoltam a láthatóságomat, mégis néha zöld vagyok, vagy kiírja hány perce voltam elérhető. Arra jöttem rá, hogy ha a facebook-ra megyek nézelődni, akkor elérhetőnek mutat. Amint visszamegyek a messengerbe, máris nem aktív a zöld.

De mondták már mások, hogy ha egymással írogatunk, akkor is elérhetőt mutat.

Szóval nem megbízható.

2022. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy kikapcsolja a lány.

Én is csináltam ilyen butaságot.

Indok: ezzel azt mutatja a fiúnak, hogy ő csak miatta van fent, neki válaszol, amúgy meg lép is ki Messengerről, mert neki amúgy "van élete" mindenkin kívül...


Ahogy kérdező írtad "kinyomja" a láthatóságát. Ez lehet tudatos


És beállítás kérdése is. Nekem is van olyan partnerem, aki csak akkor elérhető, amikor beszélünk, zöld pont stb. Amikor meg nem irogatunk, semmi nem látszik

2022. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem senkinek sincs energiája arra, hogy folyton ki-be kapcsolgassa az elérhetőségi állapotát. Ez egy jelenség, amit én is tapasztaltam már.
2022. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
#6 mert aztán olyan nagy erőfeszítés egy csúszkát elhúzni a telefonon, nem? :D Tényleg sok energia kell hozzá... Ez már a lustaság netovábbja.
2022. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 de akkor egyszerűen mért nem csak kilép, úgy hogy az utoljára ekkor meg akkor volt aktív látszódjon? Erre én is gondoltam, hogy azért nyomja ki hogy mutassa a fiúnak, viszont nem értem ehhez minek kell kikapcsolni az aktivitást.
2022. jan. 16. 01:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert szerintem mással is írogat, ha nem is fiúval, akkor barátnőkkel. És folyton elérhető. Szerintem. Így nem tudja meglépni, hogy csak úgy kilép.
2022. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!