Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogy lehet h egy ismerősöm...

Az hogy lehet h egy ismerősöm messengeren online ott a zöld pötty, ha a facebook oldalára megyek ott pedig nincs a neve mellett a zöld pötty?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már nem foglalkozom a zöld pöttyel. 😁

pl. nálam állandó a zöld pötty messengeren,

pedig csak annyi, hogy a telefonon meg van nyitva háttérbe.

Energia gazdálkodást kikapcsoltam rá, hogy megjöjjenek az üzenetek, ne órás késéssel.

FaceBook -on pedig szinte soha nem vagyok, így nem is jelez online -nak.

2021. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hogy tudod a háttérbe tenni a messengert?"

Androidon a "home" gombbal, ekkor háttérben tovább fut, nem zárja be.

Az alkalmazás bezárása külön művelet, ahol a futó alkalmazásokat, egyesével, vagy mindent be lehet zárni.

Tehát valószínűleg te se zárod be, csak háttérbe helyezed, és a háttérbe tovább fut.

Itt jön be az energia gazdálkodás, mivel mindenki csak háttérbe rak mindent, így végül elég sok app fut.

Ekkor a háttérben futó app -okat, amiket rég használtál (15~20 perc), felfüggeszti a működését, míg újra előtérbe nem helyezed, vagy nincs ütemezett feladata ("ébresztés").

Ezt az energia gazdálkodást lehet korlátozni, így a háttérbe rakott app tovább fut, és már ezt is sokáig zöldell jelzi.


Na'h de ami extra és ami miatt folyton aktív: lebegő ablak.

Ez egy olyan funkció amit a navigáció menüben van funkció gombként (ahol a WiFi, BT, Zseblámpa...) Ezzel kis ablakba folyton fent elő van. valamelyik sarokba lehúzom, ha mást használok.

Ha pedig írnak, akkor csak rábökök és egyből látom, tudok válaszolni, utána pedig sarokba húzva szintén kis méretbe kerül.

2021. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!