Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akik baráti társaságok belül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik baráti társaságok belül randiztak, de nem jött össze, utàna történt valami a társasággal?

Figyelt kérdés

Elhívtál egy lányt a társasàgból, de német mondott. Utána mi történt? Nem volt fura együtt lenni vele?


Vagy ha tovább jutottatok, de egy idő után szakítottak, a társaság nem bomlott szét? Nincs olyan, hogy csak egyikőtöket hívják. Vagy ha mindketten ott vagytok, elviseljük egymást?



2022. jan. 13. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Két okból is kérdezem


Első, hogy 3 év után szakított a 10 fős társaságunkból a pár. Megértem, hogyha nem akarják látni egymást, lehet jobb is. Elmúlt időben mindíg csak egyikük jött. Ez érthető. Akikkel volt ilyen, ez végleg így volt, vagy meddig várták?


Másik ok, hogy egyik lány lehet, hogy tetszik. Valahogy részegen mindíg egymás mellé sodródunk. Még semmi komoly nem történt. Nem akarom, hogy ezentúl kínos legyen, ha nemet mondana, ha elhívnám. Vagy ha nem jön össze, akkor ugyanaz történjen, ami az imént említették.


Biztosan nem mi vagyunk egyedül, akikkel ez történt. Akik hasonló cipőben járnak\tak, Nálatok hogy volt?

2022. jan. 13. 23:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két értelmes ember felül tud ezen emelkedni. Legalábbis a baráti körömben volt erre példa, de ment tovább az élet, azóta is jóban vannak, ráadásul egymással szokták megbeszélni a kapcsolati problémáikat.
2022. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én több társaságnak is voltam tagja, ami azért bomlott fel, mert összeveszett egy vagy több pár. Vagy valaki akart valamit az egyik tagtól, de az nem.
2022. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!