Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy nagyobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyobb társasággal és az egyik fiú eléggé tetszik. Mit és hogyan?

Figyelt kérdés

Nem túl sokat beszèltünk eddig, de már kètszer megölelt ès visszaigazolt facen, nagyon boldog voltam.

Tudom, hogy nincs barátnője.

Nem ismerem túl règ, nem tudok róla sok dolgot, hogy kerülhetnèk közelebb hozzá?

Csak hasznos válaszokat kèrnèk!

Köszönöm!


2017. ápr. 24. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nincs barátnője, akkor adj egy esélyt magadnak és kezdj el kommunikálni vele. Ha vevő a társaságodra, akkor megbeszélhettek egy találkozót, ahol a nagyobb baráti társaság nélkül ismerkedhettek. Mindent bele! :-)
2017. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást csinálni, mint hogy beszélsz vele, esetleg elhívod valahova.
2017. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!