Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek kérlek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek kérlek, hogy milyen volt az első alkalom amikor a másikhoz átmentetek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy teljesen kezdődő pàrkapcsolat. Elsőre átmentek egymáshoz, mit csináltatok? Volt téma, nem volt kínos hogy nincs mit csinálni?

(Főképp tini párkapcsolatokra gondolok)



2022. febr. 6. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nálam mindig szex volt az első amikor átjött a lány (általában ők jöttek) mert haza nem mertek vinni pasit. De egyszer egy szűz lánnyal kavarodtam össze, haza hoztam elő vettem a farkam, szegény meg azt sem tudta mivan...jól leb.ott aztán haza ment :D...szóval mondjuk inkább filmezz velük, aztán lesz ami lesz.
2022. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Huu nagyon izgultam de a szülei jó fejek voltak a barátnőm be mutatott mindenkinek utána beszélgettünk a barátnőm apjával meg ettünk utána
2022. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Én egy szertárban vesztettem el.
2022. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak beszélgettünk, meg smároltunk, nagyjából ennyi volt.😅 Nem volt kínos csend, hiszen már elég ideje együtt voltunk.
2022. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Filmezés, ujjazás belefér, ha fiú, akkor is!
2022. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a filmezés az aduász. Utána legalább meg lehet beszélni, hogy mi tetszett/nem tetszett benne.

Amikor először átmentem a barátomhoz (már férjemhez), akkor az volt a program, hogy átjött a haverja és leültünk iszogatni az udvaron. Előtte voltunk boltban, vettünk kenyeret, amit az anyukája kért és úgy lettem bemutatva, hogy éppen vittem befelé a kenyeret.

Amikor ő volt először nálunk, akkor filmeztünk.

2022. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor előszőr átmentem a barátomhoz, akkor inkább azon volt a hangsúly, hogy bemutat a családjának (szüleinek, két húgának, bátyjának és az ő barátnőjének). Nagyon izgultam, konkrétan meg se mertem szólalni, ebédnél úgy kellett mindent rám tukmálni, azt se mertem kinyögni, hogy milyen üdítőt kérek. De mind kedvesek voltak, megértőek, szóval nem volt különösebb gond ebből. Aztán beszélgettünk, kérdeztek rólam, de általában csak random témákról, filmekről, sorozatokról, meg ilyenekről volt szó. Plusz egy olyan másfél órát a barátom szobájában töltöttünk, ennek ideje alatt beszélgettünk egy keveset, de főleg smároltunk.


Mostanra persze feloldódtam egészen. A harmadik alkalomnál volt annyi kínos, hogy a barátom nem kapta meg az sms-t, hogy lassan ott vagyok náluk, így nem jött ki elém a buszmegállóba, én pedig végül 20 percet álltam az ajtajuk előtt, mert nem mertem kopogni. Ennek több oka is volt, állítólag "gyilkos" a kopogásom, sokan mondták már, hogy túl magabiztos, és erőteljes, az ajtó ráadásul nagyrészt üvegből van, szóval nem tudtam, hol kéne egyáltalán kopognom. Csengőjük meg nincs. Szóval ez kicsit ciki volt, magam is tudatában voltam akkor, hogy ez mennyire gyerekes, de nem tudtam rávenni magam a kopogásra.


16/L

2022. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
7. neked gondjaid vannak :D
2022. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú 7es, hát....amúgy igen,v annak azért gondok, kicsit több önállóság, mindneki más is ember.


Nem igazán értem miért ne lenne mit csinálni, mármint együtt vagytok, megmutathatja a szobáját, a cuccait, a hobbijait, filmet, videót, bármit amit korábban csinált, régi fotót, vagy bemutat a szüleinek, megnézitek a háziállatokat, összeismerkedsz a kistesóval,, vagy ja megnéztek egy filmet, vagy dumáltok...merthát gondolom ha együtt vagytok azért van közös témátok...

2022. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!