Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtölhetnék a tanárnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtölhetnék a tanárnőmmel?

Figyelt kérdés
sziasztok! első sorban tudom hogy ez a kérdés sok mindenkit ki akaszt stb stb de kérlek hanyagoljuk az utálkodó válaszokat! na szoval rá is térnek a lényegre 16 éves vagyok és nagyon megtetszett a tanárnőm aki a harmincas éveiben van de az is lehet hogy mar a negyvenesben férje nincs és azt hiszem gyereke sem a kérdésem pedig annyi lenne hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá titokban,és legalább egyszeri alkalomra megszerezni? A személyisége igen arrogáns tud néha lenni szoval nem nincs semmi ötletem. válaszokat előre is köszi skacok!

2018. jan. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne flörtölj vele csak bajod lehet belőle.
2018. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnő az állásást kockáztatja azzal ha veled bármibe is belekezd. Tudja azt is hogy kis 16 évesként szétkürtölnéd a világba a történteket és neki lenne rossz. Inkább a korosztályodban keress és ne fáraszd jobban a tanárnőt.
2018. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam szerelmes a tanáromba, de nem csináltam semmi butaságot, álmodozni szabad, de ne akard megszerezni mert abból neki is és neked is bajod lehet.

És nem rossz indulatból mondom neked...

Majd ha már nem tanít és nem egy iskolába jártok és még megakarod szerezni akkor megpróbálhatod, addig nem ajánlatos...

16/L

2018. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudsz praktikákat, akkor semmi esélyed. Istépolni nem fog.
2018. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Semmi esetre se félj tőle, tegyél csípős megjegyzéseket órán, de nem dúrva dolgokra gondolok, célozgass, dícsérd meg, feltűnően, hozdd zavarba...stb ki ne hagyd, énse tettem anno az angoltancinőmmel.....
2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!