Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért mondhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatja ezt?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal tinderről, mostmár egy másik platformon, de feltűnt, hogy többször megemlítette, hogy ő a tinderen valószínűleg csak rövid ideig tervez fennmaradni, és csak időszakosan tölti le időhiány miatt. Ez arra enged következtetni, hogy csak egyéjszakásat keres/ avagy ne éljem bele magam semmibe, de ha így van akkor miért nem jelentette ki ezt az elején? Napok óta beszélgetünk teljesen random témákról, flörtölt is velem egy picit, de ezt nem tudom hova tenni. Bármi ötlet, hogy ez mit jelenthet?

2022. febr. 7. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezz rá, az a legtisztább.

De jogosan gondolod ezt, én se gondolnám másképp.

2022. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erre gondolnák...de hát amúgy is valószínűbb tinderen az egy éjszakás kaland mint a komoly kapcsolat.
2022. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rákérdezni mert korai, pár napja beszélgetünk nem akarom egyből letámadni, hogy “te kapcsolatot keresel” meg szeretném jobban megismerni.
2022. febr. 7. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó de téged átvitt a másik platformra, lhet épp azt akarta kommunikálni, hogy nem fog jobbra balra ismerkedni, hanem most pl veled beszélget és kész...
2022. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai vilagban, ha valaki valamit ki is jelent sem garancia arra, hogy be is tartja vagy, hogy ugy is lesz. Szerintem is kerdezd meg tole azt, amit szeretnel tudni.
2022. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg a tinder csalót. Netflixes film.
2022. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet, egy suliba jártam a sráccal így már ismertem korábbról, illetve vigyázok magamra ;)
2022. márc. 12. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!