Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tud egy bizoynos személy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud egy bizoynos személy segíteni hogy legyen egy fiúm aki úgymond a pasim ha mondhatjuk így de nem is mivel ugye még ilyen korban nem szoktak pasizni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy "pasit"akivel jól kijövök ,cukiii tényleg szeret és korombeli

Max 14

12L


2018. máj. 4. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt hogy"bizonyos személy"mert a valakit nem lehet hasznàlni. Szóval az helyett valaki van
2018. máj. 4. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
nézz körül az iskolában, otthon a ház körül találsz majd jó barátot, aki cuki, és megértitek egymást (nem pasit, az csúnya) az itteni privikre ne felelj - nem tiszta szándékú, aki 12 évesnek privit ír.
2018. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Most elmesélek egy történetet:

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy 11-12 éves lány. Nagyon akart egy fiút. Ezért összejött egy 14-15 éves sráccal. Az egész suli rajtuk röhögött, és már a tanárok is arról beszélgettek, hogy a fiú tuti kihasználja a lány. És hopp igazuk lett, mert a lány számára menő volt, hogy egy idősebb pasival jár, a fiúnak meg csak lány kellett, és a nála fiatalabb, naiv lány tökéletes volt erre.

Vége

(Igaz történet alapján)


Ebből csak azt akartam kihozni, hogy ne idősebb fiút akarj, inkább 12 évest, mint Te. Velük pedig ismerkedhetsz iskolában, edzésen (nem tudom mennyire aktuális.

2018. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!