Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14-18 éves fiúk, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves fiúk, nektek melyik lány tetszene az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Barna haj, barna szem, felnőttes arc, bő, rojtos fekete ruhák, fém ékszerek, csizma, nőies vonalak. Bátor, belevaló, talpraesett.


2. Sötétszőke haj, barna szem, kissé pattanásos arc, szolid ruhák, könnyen elbújik a tömegben, vékony testalkat. Nincs sok önbizalma, jó tanuló, jószívű.


3. Barna hosszú copf, karamell szem, ilyen tökély-testalkat, sportos ruhák, az arc szép, bájos de erős, ízléstelen sminkje elcsúfítja, a stílusa menőzésből felvett ,,nem erkölcsös" *.


4. Világosbarna hosszú haj, kedves arc, vékony testalkat, nem valami sportos, csendes, szégyellős, barátai közt feloldódik, szeret elmélkedni a világ dolgain, szuperokos.


5. Szőke haj, kék szem, szép alkat, mosolygós, kissé bolond, hiperaktív, szerelmei plátóiak, igazi barát, könnyen lelkesedik, ha meg akar csinálni valamit akkor meg is fogja.


* ezt engedte át a trágárságszűrő



2022. febr. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

2es


23F

2022. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség. Mindegyik lánnyal jól tudnám érezni magamat.. és az sem érdekel hogy öltözik
2022. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Alapvetően nekem a szőkék jobban tetszenek, ezért a 2est választanám. Pattanások még nem zavarnának, régebben nekem is voltak és tudom, hogy milyen rossz, de tudom, hogy milyen hamar el is múlhatnak.


De a 4esnél olvasva, hogy szuperokos inkább az jön be a legjobban. Ha valaki okos, akkor mindentől szinte el tudok nézni.


18f

2022. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
1-es. Szeretem a belevaló vagány csajokat.
2022. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ilballodellavita válasza:
1 :) 16l
2022. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látom az arcát nem tudom eldönteni…
2022. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!