Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el, vagy vàrjak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el, vagy vàrjak, hogy ő lèpjen?

Figyelt kérdés

Kicsit rólam: Egy olyan làny vagyok aki szereti, ha egy sràc bevàllalós. Ami azt jelenti, hogy jöjjön oda, ès hívjon el.

Elő story: Volt egy sràc aki tetszett nekem. Nègy szemközt odajött, ès elhívott kb 2 ève. Visszautasítottam. Nem szeretem letörni màs önbizalmàt, sztem elèg korrekt vagyok ezen a tèren, megmondtam neki, hogy nem miatta, erkölcsi okok miatt, nem megyek el vele randizni. (Amikor megkèrdezte akkor pàrkapcsolatban voltam)

Most: Nem vagyok kapcsolatban, szivesen elmennèk vele ismerkedni. Nem tudom, hogy igent, vagy nemet mond. Nem tudom, hogy tervezi-e, hogy elhív. Tudom azt, hogy ha nemet mond, akkor nem fog megalàzni. Ebben az esetben, hívjam e el, vagy vàrjak mèg egy kicsit, hogy esetlegleg elhív újra.


2022. ápr. 1. 06:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt: tudja, hogy jelenleg nincs kapcsolatom.
2022. ápr. 1. 06:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el! Szerintem könnyen lehet, hogy másodjára már nem mer, mert azt hiszi, nem tetszik neked. Hidd el, elsőre is tuti, hogy sok bátorságot kellett gyűjtenie, nemhogy másodjára.
2022. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Értesült ő bármilyen formában arról, hogy már nem vagy kapcsolatban? Ha nem, akkor neked kéne lépned.:)
2022. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, azt irtam kommentbe. Tudja, hogy jelenleg nincs kapcsolatom
2022. ápr. 1. 07:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elhivni!

Neked kell lépned felé....

2022. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
#4 Akkor szerintem várj még.
2022. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
6# vicces, én a 2#essel tudok egyetérteni.
2022. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Hívd el. Mit veszíthetsz?
2022. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha elhívom, ès igent mond, akkor a programot nekem kell (illik) kitalàlni, vagy nagyon gàz ha ràbíznàm? Őszinte leszek, nem tudom hogy hiva vinnèm el...
2022. ápr. 1. 09:19
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak jelezd felé hogy szívesen ismerkednél. Nem feltétlen kell neked elhívni, de azért jo ha a tudtára adod hogy érdekel, főleg ha már egyszer lekoppintottad (és tök mindegy hogy a barátod miatt vagy nem).
2022. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!