Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Alig ismerem de leakar fekudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig ismerem de leakar fekudni velem. Hogy utasitsam vissza?

Figyelt kérdés

Szval belekerultem egy uj tok jo barati korbe kb 2 hete, amit nem szeretnek elveszteni..

az egyik srac onnan nagyon ramnyomult, először nekem is tetszett ez az egesz igy volt nem is egy csok koztunk. Viszont elkezdett megjobban nyomulni, folyton atakar jonni, vagy en menjek hozza at. Igazabol azert h megfektessen. En viszont biztos nem adom oda igy magam, marmint ertitek alig ismerem, es nekem szemely szerint kell egy erosebb bizalmi-szeretet kapcsolat ehez..

mar nem tudom mit mondjak neki h miert nem. Csomoszor irtam es mondtam hogy nem, nem szeretnem, vagy barmi ertitek de nem all le vele. Legjobban attol felek hogy hogyha vegleg visszautasitom, akkor ezzel a baratikort is el veszitem. Meg is bantam azota a csokokat is es mindent:/



2022. ápr. 17. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a baráti társasággal, főleg akivel a legjobban jóban vagy tőlük. Mondd el neki hogy mi volt és hogy segítsen(ek) leállítani, mert nem akarsz tőle semmit és nem érti meg.


Elmondod hogy velük jól érzed magad és nem akarod, hogy ez tönkre tegye az eddigi viszonyotokat.


Ha gyökerek és nem értik meg, ott kell hagyni mindet.

2022. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Csak őszintén: Béla, szívesen randizok veled, bármilyen programra elmehetünk. De úgy érzem, te csak le akarsz feküdni velem, nekem meg a testi kapcsolathoz erős érzelmi kötődés kell. Úgyhogy nem megyek át hozzád, de bármilyen más programra nyitott vagyok.
2022. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem, az ilyennek nem szabad mondani, hogy szívesen randizol vele. Semmilyen formában nem szabad bátorítani.
2022. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen annyit mondassz, hogy nem.
2022. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igazad van, hogy "erosebb bizalmi-szeretet kapcsolat"..

Az ilyen kis nudlikat el kell zavarni, nyilvánosan, ha már eleget kérlelted online, hogy ne gyötörjön. Az is jó ötlett fentebbről, hogy a csoportdinamika szempontból a véleményvezértől kérsz segitséget. Ha az pont ez a baknyúl, akkor bonyolódik

2022. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sikerült megoldani?
márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!