Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy fiút akit személyesen is ismerek?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztam vele eddig személyesen,de akkor is úgy, hogy az osztálytársam elhívott bandázni. Elég észrevehető volt az, hogy érdeklődik irántam, de próbáltam kezelni. Most pedig rám írt hogy ha van kedvem találkozhatnánk. Én viszont soha nem találkozgattam kettesben fiúkkal és ezentúl sem szeretnék, nagyon zavarba ejtő lenne. És kapcsolatot sem szeretnék senkivel mivel nem állok készen az ilyen dolgokra, viszont ezt nem szeretném neki leírni, mert konkrétan egyszer sem mondta nyílvánvalóan, hogy mik a szándékai.

2017. aug. 26. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a nyomulása miatt kényelmetlenül érzed magad, ennyi.
2017. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!