Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 19 éves fiú egy 15 éves lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú. Nem meri elmondani a szüleinek. Szerintetek? Ő decemberben lesz 16, én szeptemberben 20

2022. ápr. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Tehát akkor kb. 4,5 év van köztetek. Nem mondom, hogy ez olyan hatalmas különbség, de azért lehetnek korotokból fakadó nézeteltérések. Ha jól sejtem, te az egyetemet kezded/dolgozol, a lány pedig még csak most lett gimnazista. Kicsit más szakaszában vagytok az életeteknek, ami gondolkodásmódbeli eltéréshez vezethet, de ha ez nem zavar titeket, akkor semmi gond. Más véleményt nem tudok mondani a korkülönbségről. Ami a szülőket illeti, ha komoly kapcsolatot terveztek, akkor előbb-utóbb muszáj lesz bemutatnia téged. Nagyon fontos az első benyomás, lássák a szülők, hogy udvarias, segítőkész vagy, hogy figyelsz a lányukra és nem csak kihasználni akarod, komolyan gondolod vele a dolgokat. Legyél velük tisztelettudó, alázatos. Nagyon mást nem tudtok tenni, vagy elfogadják, hogy együtt vagytok, vagy nem.
2022. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem csoda hogy nem mondja el, ha lenne lányom 15 éves, és egy 20 éves sráccal járna, biztos hogy felpofoznám...tudom már 2022 van nem divat, sőt menő 15 évesen össze-vissza kefélni.


De nem kéne egy ideig pasiznija az biztos.

2022. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló helyzet. Én 16, ő 20. Nálunk alig vannak eltérések, mert még mindketten gimnazisták vagyunk. Ha jól megvagytok nem számít. Szüleim közt is 4 év van úgyhogy látom hogy tud működni. Ez szerintem nem a vészes kategória.
2022. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Köztem és a barátom között 5,5 év van 16 és 22 évesen jöttünk össze. Nagyon ritkán látszik a korkülónbség, pl én nem tudok neki mindig mondjuk melóval olyan jó tanácsokat adni, de szerintem fejlődök, és igazából pont ezért is jó szerintem ez a korkülönbség. Nekem sokat segit fejlodni, felnotté válni. En is feltem eloszor elmondani a szuleimnek, de jol fogadtak, nem volt ellene semmi kifogasuk, kicsit meglepodtek, de ennyi. Szoval hajra, szerintem siman menni fog :)
2022. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindennapi felállás, de megoldható. A szülőknek meg egyelőre nem kell tudni.
2022. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!