Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a kezdőtéma első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a kezdőtéma első randin? Miről beszéljek a csajjal?

Figyelt kérdés

Elvileg holnap lesz bátorságom elhívni egy csajt randira, de mi legyen az első témánk? Nincs ötletem, hogy hogyan indítsam be a beszélgetést? Talán, hogy mit tervez a hétvégén? Milyen volt a szünete?

16/f



2022. ápr. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mire vagy kíváncsi...?? Meséltesd saját magáról.
2022. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Bármi, ami jön. Legyél laza és spontán.
2022. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt tudom mondani, hogy azt mond ami jön. Add önmagad és kész. Nem az fogja eldönteni, hogy összejöttök e, hogy mennyire szuper témàt tudsz felhozni. Ha összeillettek azt érezni fogjàtok egy idő után úgyis és bármiről el fogtok tudni beszélgetni.
2022. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
magfúzió, gyerekvállalás, eutanázia
2022. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

1. Bármiről beszéltek, legyél laza, és figyelj arra, amit mond. Ne csak az előre bemagolt kérdéseket tedd fel.


2. Elsődlegesen azt tartsd szem előtt, hogy sikerüljön jó benyomást tenned, és legyen második randi. Ennek alapján válaszolj, és így alakítsd a beszélgetés fonalát. Kerüld a kockázatokat. Pl. ha rühelled a kutyákat, akkor lehet, hogy ezt nem most kellene kinyilatkoztatnod, mert talán ő meg szereti őket.


3. Kérdezd olyan témákban, amikben aztán van egy jó sztorid, amit be tudsz dobni, hogy bemutasd, milyen cool vagy.

2022. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!