Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha randim lesz egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randim lesz egy fiúval akkor sminkbe menjek vagy a természetes arcomat mutassam?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát a hétköznapokon hogy szoktál lenni? Sminkelsz, vagy nem használsz semmit?

Mert az elég gagyi feeling, hogyha most sminkelnél először és összebénázol valamit... De ha rendszeresen teszel az arcodra BB krémet/alapozót, púdert és társait, úgy érzed magad komfortosan, akkor nyugodtan!


Én pl. mikor először randiztam a barátommal, szempillaspirált, pirosítót és rúzst tettem csak fel, mert hétköznapokon ennyi volt, amit használtam.

2022. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam sminkelni, de nem tudom így mennyire tetszenék e neki.
2022. máj. 3. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom ha elhívott randizni, akkor tetszel neki. :)
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon enyhe sminket tehetsz fel, pl. szempillaspirál meg egy nem túl erős szájfény.

De szerintem az mindenképpen pozitív, ha egy lány természetesen is szép, és meri is vállalni a "natúr" kinézetét :)

2022. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Picit vagyok csak pattanásos, de használok rá krémeket. Jobban szeretem a természetes arcomat, de szempilla spirált tuti rakok majd fel.
2022. máj. 3. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy amiben jol erzed magad
2022. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél természetesebb és számodra minél kényelmesebb, szóval ha szeretnél feltenni szempillaspirált, tusvonalat éppen amit, mert számodra úgy a legkényelmesebb, úgy érzed a legjobban magad, akkor rakj fel annyit, csak túlzásba se vidd.:)
2022. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy máskor is szoktad. Szerintem egy minimális smink belefér, de amúgy jobb a természetes.
2022. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Tangába menj a smink nem számít!
2022. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül nem tettem sem alapozót, sem szempillaspirált. Azt mondta gyönyörű vagyok természetesen.
2022. máj. 5. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!