Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan tornagyakorlat,...

Létezik olyan tornagyakorlat, vagy valami hasonló, amitől formásabb mellekre tehetnek szert a nők? Bármilyen természetes dolgot megtennék, hogy a páromnak valami szebbet mutassak.

Figyelt kérdés

Tudom most jöttök azzal, hogy ha szeret akkor jgy is tökéletes vagyok neki, de igazából talán csak magamnak akarok jobban megfelelni..

És ám azért gondoltam erre, mert a popó formásítására vannak gyakorlatok, így gondoltam a mellekre is lehet valami, de én még nem hallottam róla.



2012. szept. 10. 22:25
 1/8 anonim válasza:
minden férfi különleges képessége, hogy kézrátétellel növeli a mell méretét
2012. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engedj 2 üvegbe vizet, lehet az 0,5 literes 1,5 literes is amelyik neked jobban megfelel. Feküdj a hátadra felhúzott térdekkel. Aztán vegyél mindkét kezedbe 1-1 üveget és tárogass velük a levegőbe, lentről felfelé, majd fentről lefelé, ha fáj akkor se hagyd abba!
2012. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ettől a mellizom fog nőni, nem pedig a tejmirigy szövete
2012. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Omg! 2-es válaszoló ezt komolyan gondoltad??
2012. szept. 10. 22:41
 5/8 anonim válasza:
Formálódik, hidd el! ;)
2012. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a popót azért lehet formálni,mert az izom.

az izmot lehet építeni,alakítani.

a mell meg zsír,ezért nem lehet vele semmit csinálni,természetes úton.

annyit tehetsz,hogy csökkented a testzsírod,akkor kisebb lesz és valszeg kevésbé lógós.

vagy van még a macrolane injekció,ami szép formát tud neki adni,vagy a szilikon,és a felvarrás.

amúgy meg ez a sport rovat,nem a szerelem-szex,uh senki nem fog ilyen hazugságokat írogatni neked,hogy ha szeret elfogad.

a lehető legjobbat hozd ki magadból,ha teheted.

:)

2012. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
futás. a plasztikai sebészetig.
2012. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsenek mellformáló gyakorlatok, de attól persze nem árt egy kis edzés.

[link]

2012. szept. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!