Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot az interneten, de nem hagy nyugodni ez a helyzet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szóval kb 3 hete kezdtünk beszélni, minden egyes nap írt azóta, figyeltem, mert nekem ez nagyon fontos. Mindig érdeklődik, mi van velem, mit csinálok, celozgatott többször is a randikra hogy majd ezeket csináljuk, ide elmegyunk, fel is hívott és egészen hajnalig beszéltünk. A gond az hogy amugy picit messzebb kb 1 órára lakik innen, az is tűrhető. Nekem elég rugalmas a napi rendem ő viszont koliban lakik és gimibe jár hétköznap, csak hétvégén megy haza. És úgy volt hogy hétfőn kedden vagy szerdán fogunk talizni először. De vasárnap írta hogy elfelejtett szólni de valamit felugyelni kell a sulijaban hétfőn és kedden. Ezt még gondoltam rendben van, de tegnap is mikor rakerdeztem hogy akkor ma talizunk e azt írta h nem mondta, de ma délután be kell menjen a sulijaba. Ez eléggé felbaszott mert elég sokan atvertek és nem tudom h igaz lehet e. Persze nem taliztunk meg meg semmi, de velem tényleg nem volt ennyire rendes egy fiu sem es fájna ha nem lenne köztünk semmi. Aztán elnézést kért h rosszul jött ki, de nem válaszoltam és azóta nem ír. Én basztam el és igazat mondhat vagy csak szórakozik? Annyira érdekelne. Azt is írta egyszer h viccből biztos nem írna ennyit... de kezdek félni h többet nem ír.

2022. máj. 11. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még próbáld elhívni és ha azt is lemondja, akkor ne keresd többet.
2022. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki, kérj bocsánatot, amiért nem írtál vissza, csak összezavarodtál, hogy akkor most mi van, vagy valami ilyesmit.

Szerintem ezen ne agyalj, simán lehet, hogy tényleg a sulijában kellett lennie, adj még neki 1 esélyt. Szerintem azt is megbeszélhetnétek, hogy bántott egy kicsit, hogy lemondta a talit, mert sokszor átvertek.

Szóval nyugii, írj neki, ha tényleg kedveled, szerintem még simán lehet belőle valami :)

2022. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én hagynám.
2022. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kettessel teljesen egyetértek. Szerintem se add még fel, beszéljétek meg ezt, és próbáljatok közösen kitalálni valami megoldást.
2022. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Irj neki, hogy mostanában jó-e neki. Ha indokokat keres felejtsd el.
2022. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!