Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randiban segítség,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randiban segítség, tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Elvileg ilyen kiülős, piknikes dolog lesz és szombaton találkozunk este hatkor. Eléggé izgulok mivel ez az első hivatalos randim és lenne egy pár kérdésem.

1. Furcsa lenne ruhában/ rövidnaciban menni?

2. Átlagban mennyi ideig tart egy ilyen randi?

3. Miről szoktatok beszélgetni? Hogy törjem meg a kínos csendet ha van?

4. Hogy reagáljak/Mi lesz ha nem úgy néz ki mint a neten/egyáltalán nem illünk össze és nem tudunk miről beszélgetni?

5.Bepróbálkozhat-e majd felvinni a lakására? És ha igen és én is jól érzem magam vele de nem szeretnék felmenni hozzá hogy szereljem le?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2022. máj. 19. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1, Abban menj, amiben jól érzed magad. Ha neked ez kényelmes, akkor abban.

2, Kb. 2-3 óra, mint egy baráti találkozó, de ez mindenkinél más, attól is függ, mennyire érzitek jól magatokat.

3, Ismerjétek meg egymást, bármiről beszélgethettek, ami érdekel titeket. Ha csendben vagytok és kínossá válik, akkor csak kérdezz tőle valamit, ami érdekel téged vele kapcsolatban.

4, Bunkó pl. semmiképp se legyél, maximum ha nagyon nem jó a randi, akkor valamire hivatkozva hazamész, megköszönöd a találkozást (és nem keresed többet)

5, Lehetséges, hogy megpróbál felinvitálni, ezt nem tudni előre. Ha nem akarsz menni, csak utasítsd el, hogy késő van, vagy szimplán az igazat, hogy nem szeretnél lakásra menni.

2022. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

+1 kérdés:

Úgy beszéltük meg, hogy egy parkban találkozunk. Ilyenkor hogy illik a dolog, hogy én megyek oda hozzá vagy ő jön oda hozzám mert ő a pasi, vagy mindegy melyikőnk megy? Meg ilyenkor ilyen nagyon formális a bemutatkozás, hogy kézrázás meg xy a nevem vagy nem ennyire kellemetlen?

2022. máj. 19. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki előbb felismeri a másikat:D

Nyugodtan indulj meg felé, ha látod, valószínűleg ő is elindul majd feléd, aztán félúton találkoztok. A bemutatkozás meg csakis tőletek függ (szintén). Dehogy kell formálisnak, kézrázásnak lennie, majd ahogy a pillanat adja, lehet egy apróbb ölelés lesz, ha a srác lazán kezeli a dolgokat, vagy csak szimplán bemutatkoztok egymásnak. Ne úgy képzeld el, mint valami állásinterjút. Csak add önmagad, és élvezd ki vele az időt, ne stresszelj rá előre a dolgokra, majd ha már túl vagy rajta utólag rájössz, hogy felesleges volt ezen izgulni, a legtöbb dolog amit kérdeztél úgyis olyan, hogy majd ott helyben, a pillanat hevében dől el:) Neked csak annyi a dolgod, hogy légy önmagad és érezd jól magad közben.

2022. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél be magnéziumot mert az elvileg stressz oldo hatású vagy mi.



De komolyra véve a szót én a kínos csendre tudnak jó példát : tanulj meg egykét ro**dt jó viccet és ha nagyon kínos a csend akkor kezdj el röhögni és mond hogy van egy nagyon jó vicc....

2022. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem, nem furcsa, elég meleg idő van.


2. Ameddig jól érzitek magatokat. Ez lehet 45 perc, de akár 3 óra is.


3. A témák jönnek majd maguktól, ne aggódj emiatt. A kínos csendet illetően pedig csak annyi a lényeg, hogy ne izgulj. Ha minden áron meg akarod törni, az látszik és elég kínos, szóval csend esetén csak nézz kérdőn a partneredre. Ebből kb. annyit fog észrevenni, hogy te még csend esetén is magabiztos vagy.


4. Semmit. Legyél vele kedves, de más nem kell. Maximum elment pár óra az életedből.


5. Persze, lehet megpróbálja. Ez esetben se ijedj meg, csak kedvesen mondd el neki, hogy te ezt nem szeretnéd. Ha erősködik, abból amúgy leszűrhető, hogy csak le akar fektetni.

2022. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült,mesélj?
2022. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz volt sajnos:D

A pasi egyáltalán nem úgy nézett ki mint a képein/ahogy magát beállította.A képen kis cuki göndör haja volt élőben pedig full kopasz, illetve azt mondta 183 cm és erre kb akkora volt mint én. (158 cm vagyok)Nem akartam nagy bunkó lenni és emiatt lerázni szóval úgy voltam vele hátha aranyos lesz. Ehelyett inkább undorító volt. Random büfögött jó hangosakat, konkrétan bejelentette hogy ha hazamegy első dolga hogy szarni megy (ő fogalmazta így) beszólt a boltosnak mikor bementünk venni valami rágcsálnivalót.. szóval igen, ebből sem lesz második randi.

A tanácsokat azért köszönöm a legközelebbi randimon megfogadom őket:D

2022. máj. 23. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy rosszul sült el, pedig szurkoltam neked:( De fel a fejjel, legalább már azt is tudod, hogy kell kezelni az ilyen helyzetet, és legközelebb óvatosabb leszel. Remélem ez nem vette el a kedved a randizástól azért.
2022. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!