Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el egy beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el egy beszélgetést egy sráccal, aki bejön de nem ismerem személyesen?

Figyelt kérdés

A srác, a mostohatesóm pasijának a haverja. Nem ismerem személyesen, szóval sosem mutatkoztunk be és nem beszéltünk egy szót se (sajnos) szemtől szemben.


Mondjuk így, távolabbról már láttuk egymást, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem emlékszik rám.

Valószínű sok csaj írogat rá (persze karantén alatt lehet ez kevesebb), és nem akarom, hogy engem is csak egynek vegyen a sokból.


Bizonytalan vagyok benne, hogy egyáltalán ráírjak-e, vagy várjak, amíg lesz alkalmam személyesen megismerni.


Meg persze, ha ráírok akkor, mivel és hogyan, hogy ne tűnjek "tömegnek" és kezdeményezzek egy jó beszélgetést. Mit tanácsoltok, ki hogy látja a helyzetet srácok és csajok szemszöge? (18L)



#beszélgetés #tanácsok #csaj #pasi #chat #srác #ne legyek unalmas #írjak neki vagy ne?
2020. ápr. 16. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kéred meg a mostohatesódat, hogy szervezzen össze valami közös programot (majd ha elmúlik a járvány)?????


kevésbé nyomulós, átlátszó.....

2020. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg jó ötlet ha egy találkozót szerveztek le.Vagy kérd meg a mostohatesódat hogy hívja fel videóhívásban és akkor "véletlenül" elsurransz a kamera előtt és köszönsz vagy ott be tud mutatni a tesód neki(természetesen ne legyen nagyon feltűnő!!) és másnap írj rá a srácra hogy te vagy az a lány és hogy meg szeretted volna kérdezni hogy hogyan tellik a karantén vagy valami izgi dumával és így tudtok beszélni.
2020. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!