Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Külföldi csajjal Budapesten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi csajjal Budapesten randizni? (étterem ötlet)

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb másfél éve ismerkedek egy amerikai csajjal, hosszú a történet, nem fogom kifejteni, ezért csak a legfontosabb pontokat fogom összefoglalni, hogy legyen fogalmatok, milyen keretek között zajlik az egész.


Én 19 (F) lettem, ö 18 éves.


Mindenesetre eljönne Európába és már meg is vette a jegyet Budapestre, anyukájával már megbeszélte. Júliusban fogunk találkozni, egyedül fogunk lakni egy lakásban (ami az én, vagyis a családom tulajdona), legalább egy hétig, de még nem biztos hogy meddig.


Ö csak angolul tud, annyira én mindenképp tudok, hogy elbeszélgessünk, hanem nem alakult volna eddig a kapcsolatunk. Mindenképp csakis velem tudja elképzelni a jövöjét, hozzám is költözne, a családjában zürzavar van, amúgyis elköltözne otthonról.


Lelkileg már egy jó ideje nagyon közel vagyunk, és a vágyainkról is sokat írogattunk. Azt hiszem most egy kicsit eltértem a lényegröl, de mindegy.


Ö egy jobb módú családból van, inkább a "rendes" kajákat szereti (tehát nem gyorsétteremre gondolok, mint például mekire). És én nem vagyok Budapesti, amúgy föleg azért kérdezem.



A kérdésem az lenne, hogy milyen éttermeket tudnátok nekünk ajánlani?


Elöre is már köszönöm a válaszotokat! :)



2022. máj. 29. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Tök más csak úgy étterembe járogatni (arra ott a google reviews, meg ezer ezzel foglalkozó blog. Beirod googlebe és találsz.) és más egy meghatározó első-második randis tali, amit márpedig én nem étteremben képzelnék el ilyen korban. Sőt, leginkább semmikor.
2022. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Trófea Grill , nagyon finom kaják vannak, bár kicsit drága.
2022. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Jézusom, nehogy trófeába vidd!!!!!! :DD

Úristen, ennél retardáltabb javaslatot életemben nem hallottam randira.


A trófea egy szeddmagad zabálda. Gyenge közepes minőségű, végtelen kaja, olcsó tányérból és evőeszközzel, tömegben, ahol két percenként valaki miatt be kell húzni a széket, szülinapja van ezért tapsolnak, csörögnek a villák és eszközök, nyílnak a hatalmas fém kajatárolók. A lehető legrosszabb helyszín randizni. Már egy családi összejövetelre is béna, ha bármi színvonalat szeretnél megugrani.

2022. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amerikából nézve ez lehet, hogy nem gond, de azért mégis, Bp. melyik részén?

Persze. ha randi előtt át akarjátok mászkálni az egész várost, akkor mindegy :)

2022. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
#3 vagyok. ?ost komolyan, azok az ízléstelenek, akik leszavaztak, trófeába mennek randizni? És tolják az ipari profiterolt arcba, letuszkolva a mócsingos borsós oldalast, amiből nem kellett volna 1 kilót kiszedni, csak azért mert ingyen van? :D Akkora randi experience lehet, ha feeder fetished van, vagy süket és ízléstelen vagy, hogy csak na. Mindenki más menjen trófeába ha az anyósnak szülinapja van, vagy leérettségizett a kölök és erre futotta. Randizni a sarki gyrososnál is kellemesebbet lehet.
2022. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hármas, te már voltál randin a Trófeában?
2022. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Szerencsére nem. Családi összejöveteleken volt szerencsém kiélvezni az intézmény nyújtotta kulináris szolgáltatásokat.

2022. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

"a családjában zürzavar van, amúgyis elköltözne otthonról."


azért csak óvatosan, ilyenkor nemcsak őszinte érzelmek vannak... aztán meg majd sírsz, hogy minden nő szemét.

2022. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# egyetértek.

Nekem is volt egy online ex barátom és csak az eu-ba akart bejutni, hogy jobb élete legyen, plussz eltartsam a lakásomban. 3 évre rá kiismertem teljesen, de időben otthagytam. Most egy másik nőre van cuppanva, aki valamennyivel gazdagabb tőlem. De a régebbi ismerősei is full gazdagok voltak:D

2022. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 tuti nem a pénzért jön, jobb módú családból származik mint én
2022. jún. 2. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!