Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyen elutasítás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen elutasítás a legkevésbé bántó?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok most egy kicsit, mert randira hívott egy srác, akivel nem akarok menni. Kedvesnek és normálisnak tűnik, amennyire ismerem, de szegény abszolút nem az esetem. Csak párszor találkoztunk eddig, mert nem egy suliba járunk, de több közös barátunk is van, ők mutattak be egymásnak. És most rám írt, hogy menjek el vele valahova. Nekem meg nincs rutinom abban, hogy finoman de határozottan küldjek el valakit. Eddig abban a pár esetben, amikor hasonló helyzetbe kerültem, mindig az volt, hogy 1) kedves voltam, akkor nem vettek komolyan, vagy azt hitték, csak kéretem magam, vagy 2) határozott voltam, akkor meg az egyik teljesen megbántódott, a másik meg totál kiakadt, hogy mit képzelek magamról. Szóval már nem tudom, hogy mit kellene mondanom. Egyáltalán nem szeretném megbántani, de hitegetni sem. Ti milyen választ tudnátok leginkább elfogadni? Mi az, ami nem sértő, de egyértelmű? Segítsetek, kérlek :(

2022. máj. 30. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen elutasítás nem bántó annyira, mint a hülyítés.


Engem tavaly hónapokon át hülyített egy csaj, mert nem mert nemet mondani, nem akart megbántani. Hónapokig reménykedtem, aztán mikor rájöttem hogy mi a helyzet, szét tudtam volna tépni a csajt idegességemben, mert lopta az időmet.


Szóval fejezd be ezt a mártírokdást.


Mondd meg az igazat:


"Nézd Balázs, nem vagy az esetem. És nem, nem fogok veled járni, soha. Barátok sem lehetünk, mert te többet akarsz. Minden jót kívánok neked, de többet ne keress. Soha.

Üdvözlettel,

Timi

2022. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem szeretnék tőled semmit. Nem a Te hibád, de nem szeretném rabolni a Te idődet sem..
2022. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2022. máj. 30. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindenkinek megfelelni, az lehetetlen. Ne bunkó, de határozott légy és kész. Ha kiakad, az az ő baja, magát járatja le. Legalább kiderül számodra, hogy egy idegbeteg.
2022. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bántódékony típus, akkor lehetsz bármilyen kedved, mindenképp meg fog bántódni. Írd meg normálisan, hogy nem az eseted, aztán ennyi.
2022. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

#2 mondta jól.

Rövid, korrekt.

2022. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi szépen!
2022. máj. 30. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, amit itt nekünk. "Bocsi, de nem vagy az esetem, köztünk biztos nem lesz semmi. Sok szerencsét."
2022. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Számomra az lenne a legszimpatikusabb, ha végre normálisan is vissza tudna utasítani egy lány, nem csak eltűnni, vagy pedig finoman utalgatni rá, hanem kerek perec meg tudná mondani mit akar, vagy mit nem akar. :D
2022. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!