Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A pasim elhívott egy randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elhívott egy randira (természetesen beleegyeztem). Egy luxusétterembe akar vinni, viszont én nem szeretnék oda menni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szívesebben mennék egy piknikre. Szerintetek gáz,hogy elutasítom az èttermet? És nem szeretném megbántani a pasimat se. Hogy mondjam el neki,hogy nem kell a luxus?

2018. márc. 26. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettesben szeretnék veled lenni. Muszáj nekünk ilyen flancos helyre menni. Règebben ez valahogy így volt. Nem tudom ma mi a divat.
2018. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az általam rögtönzött verssel:


Nem kell a konfittált pelikán

Valami zöldséges ágyon

Fogd már fel édes is Lalikám

Én inkább piknikre vágyom. :)


De ha nem Lajosnak hívják, akkor csak mondd el, hogy te mást csinálnál és a nem a te világod ez az egész. Jó mulatást. :)

2018. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végül piknikezni mentünk :)
2018. ápr. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!