Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire lenne cink ha egy fiú szerelmet vallana nektek,de azt mondja hogy bi. Nem " b*zis" a kinézete, nem festi a körmét, hord női ruhákat és ilyesmik?

Figyelt kérdés
De tudja, hogy esetleg férfival is összejöhetne aktív szerepben, tudja magáról hogy nem heteró,de azt is hogy nem homo.

2022. jún. 7. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Randiznék vele
Biztosan nem
Attól függ
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok dologtól függene.
2022. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én is az vagyok. 16/L
2022. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jönnék össze vele ha a kapcsolatunk alatt nem folytatna semmiféle viszonyt másokkal
2022. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. De azt nem fogadnám el, hogy más férfiakkal szexeljen amíg együtt vagyunk.
2022. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Haaaat... őszintén megmondom, hogy nem zavarna, de csak ha nem volt előttem férfival, és a kapcsolatunk alatt nem is szeretne. Meg lehet kövezni, de nekem akkor is fura lenne, ha tudnám, hogy a barátom volt már pasival...
2022. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak velem van és nincs párhuzamosan egy fiú barátja is, akkor semmit gond.
2022. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ezért offolni egy srácot nincs értelme. Egy heteró srác is összejöhetne más lánnyal, mégis velem van
2022. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Én is bi vagyok, úgyhogy szép is lenne emiatt offolni :D

Teljesen mindegy egyébként, hogy kikhez vonzódik amúgy, ha engem választ és velem van. Én is a páromat választottam, aki történetesen egy fiú, és teljesen irreleváns, hogy amúgy a lányok is tetszenek, mert vele vagyok, ő a szerelmem, senki mással nem foglalkozom ilyen szempontból, csak vele.

Ha poli lenne, akkor nem jönnék össze vele, mert nekem fontos a monogám kapcsolat. De a biszexualitásnak ehhez semmi köze.

2022. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!