Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Cikis randis sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis randis sztorik?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre vagyok kíváncsi, amkor vmi nem úgy sikerült, ahogyan kellett volna... Pl: Nekem a legelső randim végén a hazakisérős rélt egy olyan esetem, hogy elköszönésnél le akartam kapni. A pillanat is megvolt, tisztán látszott a közeledős résznél, h ő is benne van, és amikor összeért a szánk, ő meggondolta magát, és összezárta a száját, h ez bizony nem lesz nyelves, csak szájrapuszi... Én meg meglepődtem, és elrántottam a fejem.. Nagyon hülyén nézett ki az egész jelenet :D A másik meg az volt, amikor moziba mentem egy másik lánnyal, és popcornnal együtt átestem a széken a másik sorba :D Szóval ilyeneket :D

2015. jún. 25. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az előző csajnál olyan volt hogy elhívtam étterembe és igent mondott.

De aztán annyi volt hogy berohant és mondta hogy bocsi mégse mert az exe ott várja a kocsiban kint.

Na azóta se mentem többet étterembe lánnyal...

2015. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

15 éves csaj.. Bomba alak, szép arc, látszólag intelligens... De csak látszólag. :D Elhívtam sétálni, aztán beültünk egy "tinik" által közkedvelt iszogatós helyre. Mármint, ilyen koktél, tea iszogatós, nem bár/kocsma. :DDD Szóval kérdezgettem, mondtam meséljen magáról, kb 3 mondatot mesélt, amit már azelőtt is tudtam.. 2,5 órás volt a "randi", és minnél inkább próbáltam vele egy tartalmasat beszélgetni, annál inkább nem ment, pedig nem atomfizikáról kérdeztem, csak mondjuk ehhez hasonlóról.: Mit szeretnél csinálni felnőtt korodban? Válasz: háááát.. nem tudom.. kérdezz még.


Kérdeztem is, iskolával kapcsolat, baráti társaság, családja, hobbi ROHADJAK MEG, ha válaszolt normálisan...


Eljátszotta még ez a háát nem tudom szarságot 10x.. Utána csönd, de epic nagy csönd.. ilyen 5 percig néztük a poharakat.. nagyon kínos volt! Szegényt arról kellett kérdeznem,hogy szereti-e a kólát, ha igen, akkor Pepsi vagy Coca? XDDDDD Úgy voltam vele,ha erre is azt mondja,hogy : Hááát, nem tudooom. Akkor fogom magam és felállok, de szerencsére bírtam a végéig.


Sajnos erre felé csak ilyen lányok vannak. :/


Mindegy, legalább hazafelé jót nevettem. :"DDDDDDD

2015. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ezen a mozis jeleneten "BESÍRTAM" XDDDD


Ám nekem is voltak cinkes jeleneteim........

2015. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1# Elég szar lehetett :/


2# Citrom-törvény :D Lehet, hogy sorozatból van, meg minden, de eskü jól jön :D


3# Nagyon gáz volt :D A lány nevetett, meg segített, és érdekes módon neki nem rontott, hanem javított, hanem javított a megítélésemen :D Kíváncsi vagyok a sztoriaidra :D

2015. jún. 28. 02:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vok


Pl. haverjaimmal trollkodok és pont ott megy el a csaj aki tetszik. XD


De szerencsére még ennyire kínosra nem sikerült ,mint a mozis. XD


És kérdező , utána mi történt? :)

2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem ez már 4 éve volt kb. Volt egy lány akivel neten ismerkedtünk, nagyon bejöttem neki. Megtetszett nekem is és elhatároztuk, hogy találkozunk. Na, lejött busszal és a szokásos kérdések megvoltak az első 2 percben. Utána kérdeztem, hogy hova menjünk, azt mondta nem tudja. Én erre kontráztam, hogy akkor sétálgassunk. Február körül lehetett még korán sötétedett. Hát sétáltunk vagy 4-5 kilométert ha nem többet ilyen földutakon is meg mindenhol, nem is mondom tovább de ő kis táska meg kifestve meg minden. Aztán visszafelé már az úton mentünk csak sötét volt és tiszta béka volt minden. Na én ráléptem egyre, kicsit megcsúsztam de nem vette észre mert beszélt. Leültünk a végén egy padra a buszmegnél és ugye gondolom várta, hogy smároljunk vagy valami. Csak hát ugye én nem akartam meg amúgy is gáz volt ez az egész. Aztán láttam, hogy van valami bogár a cipőmön, lehajoltam és tök nedves volt, gondolom a béka miatt amire ráléptem. Leszedtem a bogarat de a csaj meg közbe hajolt, hogy smároljunk, szeme becsukva és mire én kiegyenesedtem gerinctájon lefejelt. Utána persze bocsánatot kért meg ilyenek. 10 perc volt a buszig, néma csöndben telt.
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

megbeszéltük a randit, úgy volt, hogy kimegyünk a központba sétálni, fagyizni. a randi napján telefonált a barátom, hogy eltörött az ikertesójának a lába, s a szülei nem engedik el, hogy maradjon otthon az ikertesójával (aki megjegyzem hajszálpontosan olyan, mint a srác). de nekem valamiért úgy jött le hirtelenjébe, hogy a barátomnak törött el a lába, a mai napig nem értem, miért hittem azt :)) na, mondom, akkor elmegyek hozzá "beteglátogatásra" (a barátom meg is volt kicsit lepődve, hogy mit érdekel engem a tesója, de aztán gondolta, hogy őt akarom látni, ha már a randi elmarad...) Nagyba megyek, még Milka csokit is vettem, kopogtatok az ajtón, kinyitja a barátom, én meg a nagy siettségben azt hittem ugye, hogy ő az ikertesó, köszönök, s futok be a szobájukba, látom fekszik az ágyon, térdtől lefel be van gipszelve, odafutok, megpuszilom az arcát, mindenki néz nagyba, hogy mi van. miután leesett nekem azt se tudtam, mit csináljak :))

végülis "megbocsátott" nekem a barátom, s megettük a Milka csokit. :)

2015. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3# velem is volt már ilyen, csak a haverjaimmal direkt ilyen parasztos-cigányos tájszólással beszéltünk, az még gázabb volt :D Egyébként összejöttem a csajjal, de nem volt hosszú életű a kapcsolat, így utólag szerintem nem is igazán illettünk össze.


6# Ez nagyon nagy xDDD


7# Kiégtem... xdd

2015. jún. 28. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont az ilyen (kínos) dolgok miatt nem mertem/ek soha randizni :D

A viccesek nem lenne baj mint pl a mozis, de a kínos csendektől és a bukubtémától félek.


Egyetlen 1x lett volna randin, de azt is vissza mondtam...

Lúzer vagyok. :D


Amúgy ez a mozis jelenet.. XD


Legalább ültek körülötted akik látták? :D


f

2015. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt túl nagy film, nem voltak sokan a moziban, de azért hallottam az elfojtott nevetéseket innen-onnan :D Szedd össze magad, a randi jó dolog, csak jó partner kell hozzá, és nagyon imádni fogod :D
2015. jún. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!