Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon sötét bőrű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon sötét bőrű nagyon kedves, helyes roma srác akivel ismerkedek interneten, én is roma vagyok, de halvány barna bőrű és barna haju nem fekete. Szerintetek talin el fogja hinni hogy én is roma vagyok?

Figyelt kérdés

Megkérdezte hogy én is roma vagyok e? Mondtam igen, irta csak azért kérdezte mert ő is az. Képen nem látszik hogy sokkal világosabb lenne a bőröm. Ugye nem fogja azt hinni hogy nem vagyok roma?

Karika fülbevalót hordok, virágos szoknyát is szeretem, cigányul is tudok valamennyit.



2022. jún. 10. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A genetikát nem lehet letagadni. Észre fogja venni.
2022. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már volt egyszer. ÉS nem, nem fogja azt hinni. A másik meg az, hogy aki nem roma az nem mondja azt magáról. Illetve én ismerek olyan romát, akinek teljesen fehér a bőre. Nem tuja "bizonyítani", de ő is az.
2022. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el fogja. Ha már bízik benned annyira, hogy eljön talizni, akkor el fogja hinni.
2022. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Tíz aggodalomból kilenc felesleges!" :-)
2022. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek nagyon sötét bőrszínű, és nagyon világos romát is. Soha nem volták kétségbe utóbbiról, hogy roma.

Egyébként meg a szerelemben miért is számítana a bőrszín? Még ha lényeges is számára az azonos kultúra, az akkor sem a bőr pigmentáltságán múlik.

2022. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén számít ez valamit? Én is roma vagyok de szinte csak fehérbőrű barátnőm volt, azt hiszem 2 roma lánnyal voltam egész életemben, egyáltalán nem volt semmi különbség.
2022. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az miatt dobna téged akkor már ott baj van
2022. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor végképp teljesen mindegy lesz.:)
2022. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Az igazi romáknak van egy jellegzetes arcvonásuk, ebből kifolyólag szinte bárkin észre lehet venni, hogy az. Mindegy, hogy az is, ha egy roma fehér bőrű, kék szemű, az arcán látszik.
2022. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!